Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Перспективи відновлення підприємств: голова ФДМУ відвідав Запорізьку область

14 лютого 2024 - 10:45

Із робочим візитом Запорізьку область відвідав очільник Фонду державного майна України Віталій Коваль. Спільно з головою ОДА Іваном Федоровим посадовець проінспектував об’єкти виробництва, які наразі призупинили свою роботу. Зокрема побували на Запорізькому виробничому алюмінієвому комбінаті.

Голова Фонду зустрівся з керівниками виробничих підрозділів, з якими обговорив поточний стан підприємства. Спільно фахівці визначили стратегію подальших кроків. 

Як зазначили представники профільних структур облдержадміністрації, пріоритетним завданням залишається можливість часткового відновлення виробництва. Це дає поштовх до реалізації ще одного важливого завдання - підготовки підприємств до приватизації. 

  • Минулого року ЗАлК повноцінно повернули у державну власність під управління Фонду держмайна. Але для того, щоб надалі підприємство працювало на економіку держави, потрібні інвестиції. Тож у планах ФДМУ - виставити комбінат на приватизацію і передати його в руки добросовісного інвестора, - зауважив Іван Федоров. 

Раніше ЗАлК був єдиним виробником первинного алюмінію в Україні. Проте у 2000-х нові власники - російські монополісти - зробили все, щоб вбити потужності комбінату. 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ