Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Міжнародні партнери допоможуть Запоріжжю з облаштуванням укриттів та підземних шкіл

20 квітня 2024 - 11:00

Запорізька обласна державна адміністрація та  благодійні організації «West Support in Ukraine» і «LITUA» підписали меморандум про співпрацю у сфері відновлення та розвитку освітньої інфраструктури регіону.

Завдяки підтримці «West Support in Ukraine» та «LITUA» навчальні заклади Запоріжжя отримають модульні меблі для облаштування укриттів та підземних шкіл. Особливістю цих меблів є те, що вони збираються без єдиного цвяха.

– Освітній процес для нас пріоритет. Оскільки саме відсутність повноцінного освітнього процесу є однією із причини виїзду людей з міста, – зазначив голова Запорізької ОДА Іван Федоров. 

Він подякував міжнародним партнерам за допомогу та підтримку реальними справами.

Підписання меморандуму відкриває нові можливості для відновлення та розвитку освітньої інфраструктури Запоріжжя. Це важливий крок до повернення безпечного навчання для школярів.

Читайте також

Сильніші разом: Чернігівська громада з Бердянщини розширює коло партнерів

Безоплатна імплантація та заміна електрокардіостимулятора: що змінилося у 2026 році

Сервіси «Ветеран PRO» тепер у Дії: цифрові послуги для ветеранів та ветеранок доступні у смартфоні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Допомога цивільним полоненим, зниклим безвісти та їхнім рідним: як отримати інформацію

Як отримати компенсації за комунальні послуги: роз’яснення для власників та орендарів пунктів евакуації

Партнерство заради рівності: як структура ООН Жінки розширює можливості для жінок Запорізької області

«Сила нашої команди – в єдності»: стартував обласний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 816 ударів по 46 населених пунктах Запорізької області.

Впровадження електронних трудових книжок: що потрібно знати