Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Києві пройшов Другий Міжнародний Саміт міст і регіонів у рамках діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президенті України

9 травня 2024 - 21:10

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров долучився до другого дня саміту. Його ключові напрямки:

  • відновлення та розвиток громад зараз та після війни;
  • ВПО: гуманітарний виклик;
  • реабілітація жертв війни: медичний, психологічний та соціальний аспекти.

Іван Федоров мав важливу розмову із послом Австрії в Україні Арадом Бенкьо та Елізабет Корнфайнд, генеральним директором з питань Європи та економіки МЗС Австрії. Також відбулася зустріч між австрійськими муніципалітетами та представниками громад Запоріжжя. Обговорили проєкти та пріоритетні потреби. Між Запоріжжям та австрійським містом Лінц підписано План дій на 2024-2025 рр.


– Маємо доносити правдиву інформацію до наших міжнародних партнерів про свавілля країни-терориста на наших землях. І маємо думати вже зараз про майбутнє та відновлення наших територій, – зазначив Іван Федоров.

Читайте також

Оперативність та якість: за допомогою нової спецтехніки у Вільнянській громаді виконують ремонти на мережах водопостачання

Податкові канікули для запорізького бізнесу: питання та відповіді

Покоління, що творить майбутнє: запорізьке студентство приєдналося до другого Національного форуму талановитої молоді

Відновлення електропостачання у Запорізькій області: як уникнути різких стрибків напруги

До 1,5 млн грн на розвиток бізнесу ветеранів і ветеранок: стартував новий грантовий конкурс «Варто: 4 роки підтримки»

Ворог вже вдруге поцілив по спальному мікрорайону Запоріжжя

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1436-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 799 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

«Крути – це не тільки сторінка підручника»: запорізькі ліцеїсти згадали подвиг Героїв Крут

«Вони боролися не за нагороди – вони боролися за Україну», – перший заступник голови Запорізької ОДА Руслан Мовчан

Всесвітня продовольча програма ООН: «Зосереджуємося на забезпеченні потреб жителів прифронтових громад»

Культура без бар’єрів: розвиток доступності культурних закладів в Україні