Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Громади Запорізької області переймають досвід Дніпропетровщини в наданні адміністративних послуг

16 серпня 2024 - 17:00

Сучасний ЦНАП, побудований під час війни; робота мобільного ЦНАПу та адмінсервісу «Я – ветеран». Керівники ЦНАПів Запорізької області переймали досвід колег з Дніпропетровської області в сфері надання адмінпослуг. Також поділилися власними напрацюваннями. 

– У нашій області активно працюють над відновленням системи надання адміністративних послуг. Наразі ми зосереджені на підтримці діючих ЦНАПів. Також формуємо кадровий та технічний резерв для швидкого відновлення надання послуг у громадах після деокупації. Основне завдання – забезпечити максимальну доступність та безбар’єрне середовище для відвідувачів. Один з ключових для нас напрямів роботи – розширення кількості послуг, перш за все для ветеранів. Представники ЦНАПів Запорізької області наживо побачили, як вирішують ці питання наші сусіди, – розповів начальник управління розвитку підприємництва, адмінпослуг та внутрішньої торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА Максим Кучеренко. 

Дніпропетровщина – один із лідерів впровадження паспортного і транспортного обладнання, а також цифровізації та доступності у роботі ЦНАП. Представники Дніпропетровської ОДА презентували запорізьким колегам роботу спеціального центру «Я – ветеран».

– Наша мета – побудова ефективної, прозорої та доступної системи надання адміністративних послуг у Запорізькому регіоні. Основним принципом роботи для фахівців ЦНАП має бути клієнтоорієнтованість, адже їхнє головне завдання служити людям. Нам є чому повчитися у  наших колег-сусідів із Дніпропетровської області. Їхній досвід, безумовно, стане в пригоді при розвитку мережі ЦНАП в нашій області, яка буде відповідати викликам сьогодення, – зазначив заступник голови Запорізької ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Володимир Чередніченко.

Читайте також

34-та окрема бригада морської піхоти «Борисфен» запрошує вмотивованих громадян долучитися до захисту України

Від ідеї до гранту: стартувала програма підтримки молодіжного підприємництва для молоді з прифронтових регіонів

Уряд розподілив кошти для 130 майбутніх академічних ліцеїв на створення сучасних освітніх просторів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 954 удари по 54 населених пунктах Запорізької області

Протидія торгівлі людьми в умовах війни: допомога постраждалим та як уберегти від небезпеки дітей

Проєкт «100 майстерень»: коледжі Запорізької області отримають кошти на створення безбар’єрних просторів для навчання

Запорізька ОДА та Державна регуляторна служба України посилюють практичні навички фахівців у сфері регуляторної діяльності

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1026 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

Правнича допомога: як зареєструвати дитину, яка з’явилася на світ поза медзакладом

Запорізький борець Ібрагім Насібов став срібним призером чемпіонату світу U17