Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Розвиток професійного та масового спорту: обласна влада та Федерація легкої атлетики України обговорили план дій

13 вересня 2024 - 16:00

Стан та перспективи розвитку легкої атлетики у Запорізькій області. Ці питання обговорив голова Запорізької ОДА Іван Федоров з в. о. президента Федерації легкої атлетики України Ольгою Саладухою. До розмови долучилися представники обласної та міської влади й запорізькі спортсмени.

Зараз в області працюють 32 тренери з легкої атлетики. Вони готують до змагань різних рівнів понад 320 спортсменів. Це суттєво менше, ніж було до початку повномасштабної російської агресії проти України.

– Разом з освітою намагаємося реанімувати в регіоні і спортивну галузь. Робимо все, щоб у прифронтовому місті знайти можливості для функціонування спорту. Якщо ми втратимо ще один рік розвитку, то будемо надолужувати це дуже довго, – зауважив голова Запорізької ОДА Іван Федоров.

Уже найближчим часом в Запоріжжі відновить роботу «Обласна школа вищої спортивної майстерності». Наразі реконструкція закладу на стадії завершення. Робота школи дасть великий поштовх для розвитку спорту в області, – вважає очільник ЗОДА.

Також планується запуск манежу «SportLife». Завдяки йому запорізькі легкоатлети зможуть тренуватися протягом усього року.

– Поки що наші спортсмени тренуються на відкритих майданчиках, тобто тільки в теплий період. Після запуску манежу навчально-тренувальний процес буде безперервним. Наразі ми ведемо перемовини із власником спортивної споруди, – повідомив заступник голови ЗОДА Михайло Семікін.

За словами посадовця, талановиті спортсмени зможуть займатись у манежі безкоштовно. Це значно покращить умови тренування для запорізьких легкоатлетів.

На зустрічі окрема увага приділялась розвитку масового спорту в регіоні. Масовий спорт – це не тільки поліпшення здоров’я запоріжців, а й інтеграція вимушених переселенців у життя громади та об’єднання мешканців області навколо спільних інтересів.

– Зараз ми розвиваємо не тільки професійний спорт. Звісно, він важливий. Але потрібно також створювати простори для реабілітації ветеранів та популяризувати спорт серед населення. Я впевнена, що Запорізька область має великий потенціал у цьому напрямку, – підсумувала в. о. президент Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха.

Читайте також

Понад 50,2 млн грн – на збереження медичних команд у Запорізькій області

Заради свободи, гідності та миру: у Запоріжжі відзначили День Європи

«Шість зупинок Європою»: у Запоріжжі студенти коледжу влаштували гастротур до Дня Європи

Пяйят-Хяме, Тренделаг, Вермланд та Вестерноррланд: Запорізька область розвиває партнерство з регіонами Північної Європи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 738 ударів по 31 населеному пункту Запорізької області

Зруйноване – відновлюємо, критичне – захищаємо: делегація Агентства відновлення – в Запоріжжі

«Ми хочемо повертатися в Запоріжжя знову і знову з ще більшою підтримкою», – Координатор системи ООН та Гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

В Запорізькій області стартував проєкт міжнародної організації Corus International

Мандрівка Європою у «підземній» школі: як у запорізькій гімназії минув тематичний тиждень до Дня Європи

Від Магдебурга до Запоріжжя: як німецькі партнери допомагають прифронтовому регіону