Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Жителі Запоріжжя оговтуються від чергової нічної російської атаки

25 вересня 2024 - 14:50

Руйнування будівель та поранення людей. Жителі приватного сектору в Комунарському районі Запоріжжя досі не можуть оговтатись від шоку після атаки ворога, що сталася вночі 24 вересня. Після чотирьох вибухів один приватний будинок зруйновано вщент, ще понад 30 домоволодінь пошкоджено. Також знищено з десяток автівок.

Країна-агресорка атакувала мирних жителів міста 24 вересня приблизно о 21:30, коли люди саме відпочивали вдома. Замість спокійного вечора та міцного сну мешканцям Комунарського району довелось усю ніч прибирати уламки скла та будівельних матеріалів.

– Я якраз лежала на дивані та розмовляла по телефону, коли пролунав вибух. Від вибухової хвилі вирвало вікно, і воно разом зі склом впало мені на голову. Від прильоту двері зачинились так, що в них заклинив замок, – розповідає місцева жителька Тетяна.

Жінка виявилась заблокованою в кімнаті. На допомогу прийшли рятувальники. Вони звільнили Тетяну та допомогли їй заспокоїтись.

– Учора рятувальні служби провели нереально якісну роботу з евакуації постраждалих. За це ми їм дуже вдячні, – зауважив голова Запорізької ОДА Іван Федоров.

Ділиться пережитим жахом і пані Інна. Вона разом із чоловіком у момент прильоту перебувала на кухні, вікна якої виходили на епіцентр вибуху. 

– Нас відкинуло в іншу кімнату. Уламками пробило бойлер, і по кухні розлилась гаряча вода. Чоловіку поранило ноги уламками скла від дзеркала, – повідомила жителька Запоріжжя.

Від ворожого обстрілу зазнав значних ушкоджень і будинок пенсіонерки Людмила Василівна. Жінка каже, що від поранень її врятувала ковдра.

– Я почула свист, а потім тріск та вибух. І полетіло скло все на мене. Пил піднявся. Я босоніж пішла на вулицю. Прийшов сусід і допоміг мені вийти, – говорить Людмила Василівна.

На місці руйнувань працюють аварійно-ремонтні служби. Вони усувають наслідки ворожої атаки: забивають віконні отвори, розбирають завали та вивозять будівельне сміття.


 

Читайте також

Події червня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Підземна школа – безпечна, спортивний майданчик – будується

Почути голос релокованих громад: в Запоріжжі відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Запорізької області

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала агентка фсб, яка коригувала удари ворога по Запоріжжю

З Чехії до України – з любов’ю: в кожного маленького українця має бути щасливе дитинство

Права, обов'язки, державні символи: в Запоріжжі організували квест до Дня Конституції

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

Нові можливості після служби: стартувала реєстрація на ярмарок вакансій для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин

Реформа публічного управління інвестиціями: як громадам залучати інвестиції для відбудови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 375 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Підписав указ про відзначення званням Герой України Максима Устименка, одного з найкращих наших пілотів