Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Прифронтова Запорізька область отримала від Дірект Реліф та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» інтегровані системи зберігання та передачі енергії

23 жовтня 2024 - 14:45

Запорізька область за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства охорони здоров'я України отримала від Американської благодійної організації Direct Relief та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» інтегровані системи зберігання та передачі енергії для підтримки об'єктів критичної та соціальної інфраструктури.

На потреби регіону передано 85 систем загальною потужність 425 кВт. Серед отримувачів: заклади охорони здоровʼя – 66 одиниць, заклади освіти – 2 одиниці, підрозділи ДСНС – 5 одиниць, центри надання адміністративних послуг – 12 одиниць. 

Завдяки цим приладам в умовах війни обʼєкти критичної інфраструктури будуть забезпечені неперервним живленням. До того ж, вони можуть зберігати енергію для використання у випадку перебоїв у електропостачанні.

 

Читайте також

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон

Ветерани та ветеранки можуть стати вчителями предмета «Захист України»: нові рекомендації від Мінветеранів та МОН

З двох прифронтових громад Запорізької області проводиться евакуація дітей разом з батьками

Освітній форум в Запоріжжі: виклики, досягнення, плани

Загалом упродовж доби окупанти завдали 469 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

У ЦНАПах Запорізької області вшановують жертв війни хвилиною мовчання

Комишуваська гімназія «Джерело»: випускний під звуки війни, але з вірою в мирне майбутнє

Запоріжжя та PFRU: спільні дії задля стійкості та безпеки