Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 973-го дня війни

23 жовтня 2024 - 20:10

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!

Коротко про цей день.

Провів нараду з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем щодо поточних питань і деяких невідкладних рішень, які потрібно ухвалити. Також була нарада із секретарем РНБО Олександром Литвиненком про контроль за виконанням рішень РНБО та підготовку деяких військових питань на наступну Ставку.

Була доповідь Головкома Сирського – фронт і Курська операція. Найбільше уваги – складним напрямкам на Донеччині. А також потребам наших воїнів, наших бойових бригад в оперативності постачання від партнерів. Оперативність завжди означає більший результат. Я хочу відзначити сьогодні наших воїнів: 38-му окрему бригаду морської піхоти – це Покровський напрямок – та 79-ту бригаду ДШВ – це Курахівський напрямок. Дякую, хлопці!

Є зараз важлива новина зі Сполучених Штатів: Америка ухвалила рішення надати 20 мільярдів доларів. Це кошти, які забезпечені замороженими російськими активами. Частина рішення G7 про 50 мільярдів доларів для України – для нашого захисту, для нашої стійкості. Це те, що справді підтримає нас. І важливо реалізувати це вже цього року. Дякую Сполученим Штатам, дякую всій «Групі семи».

І ще одне.

Сьогодні була зустріч із представниками нашого українського громадянського суспільства. Багато було організацій – зовнішня політика, розвиток оборонної сфери, правозахист, захист свободи. Зокрема, був і Максим Буткевич – український правозахисник і воїн, якого нам нещодавно вдалося звільнити з російського полону. Детально обговорили План перемоги та нашу потребу в об’єднанні – у тому, щоб разом повертати справедливість для України, наближати мир і говорити з партнерами про все те, що може зробити Україну сильнішою. Ми розраховуємо на єдність у промоції рішення партнерів щодо запрошення України в НАТО. А також щодо розвитку нашої системи оборони. Треба більш активно закликати партнерів до рішучості в оборонній співпраці. І також маємо разом працювати над кроками, які дадуть Україні змогу швидше відновитись після цієї війни.

Дякую всім, хто допомагає! Слава всім, хто бореться заради України!

Слава Україні!

Читайте також

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України: в Запоріжжі відбулось регіональне засідання

Мобілізація, відстрочки та ВЛК: роз’яснення від Запорізького ОТЦК та СП

«Там, де виграє ветеран, виграє громада та держава», – Міністерка у справах ветеранів України про відкриття ветеранського простору в Запоріжжі

«Ми вдячні за те, як у Запорізькій області приділяється увага питанням ветеранів та ветеранок», – Міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова

Обираючи правду: як радянська пропаганда перетворила «М’ясника» Жукова на «Маршала Перемоги»

Обираючи правду: чому росія намагається монополізувати перемогу над нацизмом

«Пам’ятаємо! Перемагаємо!»: в Запоріжжі вшанували памʼять полеглих у Другій світовій війні

Впродовж доби окупанти завдали 513 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1169-го дня війни

Оренда державного майна: на аукціон виставлена частина адміністративної будівлі у Новомиколаївці загальною площею 91,2 м²

«Голоси дітей та освітян»: в Запоріжжі обговорили труднощі та досягнення в освіті в умовах війни