Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Державна підсумкова атестація (ДПА) і вступна кампанія – 2025: Верховна Рада України ухвалила зміни до законодавства

31 жовтня 2024 - 14:00

Згідно з новими правилами, усі учні, які завершують рівень загальної середньої освіти у 2025 році, звільняються від проходження ДПА. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Як і торік, вступники складатимуть НМТ для вступу до закладів вищої освіти. Сам тест буде містити завдання з чотирьох предметів: 

  • 3 обов’язкових: українська мова, математика та історія України;

  • 1 на вибір з переліку: українська література, іноземні мови, біологія, хімія, фізика та географія.

У 2025 році тест з історії України зазнає змін: тепер він міститиме питання з усієї програми. Тому учасникам варто підготуватися не лише до питань з другої половини XVI – початку XXI століття, але й з інших розділів.

Читайте також

Нарешті повернутися додому: завершено відновлення багатоповерхівки по вулиці Незалежної України

Безпечне застосування засобів захисту рослин та профілактика отруєння бджіл у Запорізькій області

Твій хист на захисті рідної землі: стартував прийом заявок на всеукраїнський фестиваль «ЗаХистФест»

Фінанси онлайн: як користуватися банкінгом безпечно

Запорізький Форум стійкості: «Навіть в часи таких страшних випробувань ми показали всьому світу, що українці – це нація сильних, незламних людей»

Student Startup Find Spring ’26: запорізьких студентів та аспірантів запрошують долучитися до програми та розвивати власні стартапи

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 864 удари по 41 населеному пункту Запорізької області

«Там, де є можливість, ми відновлюємо», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Обличчя незламності: у Запоріжжі презентували фотоісторії тих, хто уособлює стійкість регіону

«Сьогодні, як ніколи, важливо втілювати рішення, які забезпечать майбутнє нашого регіону», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

«Наша мета – зберегти нормальність життя там, де ворог щодня намагається її зруйнувати»: у Запоріжжі відбувся Форум стійкості «Ми – Запоріжжя»