Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Продовжується реконструкція одного з найпотужніших медзакладів Запоріжжя

4 грудня 2024 - 14:30

Реконструкція трьох поверхів будівлі однієї з міських лікарень просувається значними темпами. На інших поверхах будівельники готуються до початку робіт. 

Про перебіг відновлення розповіла директорка закладу Ірина Геннадіївна. У будівлі травматологічного відділення повністю завершено покрівельні роботи. Це важливо було зробити якнайшвидше для захисту споруди від погодних умов. Наразі будівельники завершують підготовку технічного поверху.

Особливо інтенсивна робота ведеться на 5-7 поверхах будівлі. Там продовжують монтаж гіпсокартонних конструкцій. Цю роботу виконали вже на 50%. Будівельники завершують стяжку підлоги на п’ятому поверсі. Тим часом на 2-3 поверхах будівельники проводять демонтаж старих конструкцій, готуючи їх до основного етапу відновлення.

– Вважаю, що масштаби нашої реконструкції, яка розпочалася в серпні і просувається такими темпами, – неймовірні. Якщо дозволять погодні умови, фасадні роботи обіцяють завершити в січні, – повідомила директорка медичного закладу.

Така масштабна реконструкція покликана не лише оновити будівлю, а й покращити умови для пацієнтів та медичного персоналу. Ці роботи дозволять відкрити оновлене приміщення з сучасним обладнанням для надання якісних медичних послуг всім жителям області.

Читайте також

Від роботи лікарень до підтримки родин: як стажери Запорізької ОДА занурюються в реальні виклики регіону

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl

«Енергетики роблять все можливе, щоб жителі Запорізького краю мали стабільне електропостачання», – АТ «Запоріжжяобленерго»

«Я задоволена ремонтом. Усе зроблено акуратно та гарно», – мешканці пошкодженого будинку по вул. Запорізька, 2-Б повертаються до відновлених осель

Швидке оформлення – коротке очікування: Обласний транзитний центр підсилюють новою технікою

Мінрозвитку оновило вимоги до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»

Мінрозвитку оновило вимоги до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»

У риби почався нерестр: що потрібно знати запорізьким рибалкам

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 810 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1506-го дня війни

Державні нагороди та відзнаки – незламним запоріжцям