Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1022-го дня війни

11 грудня 2024 - 22:00

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!

Говорив щойно з Прем’єр-міністром Іспанії про нашу спільну роботу – усіх у Європі – заради єдності, яка може наблизити мир. Я вдячний Іспанії за підтримку. І особливо – за підтримку в посиленні нашої ППО. Продовжимо роботу й цього тижня, і наступного, щоб спільні європейські позиції стали більш міцними й допомогли всім нам повернути Україні та всій Європі безпеку. Завжди координація та спільна робота допомагають досягти результатів. Саме це зараз і потрібно Європі, а не чиїсь окремі зусилля всупереч усім іншим на континенті. Досягти надійного миру – це важке завдання, і цю вагу треба змогти витягти. Європейська позиція щодо миру має бути максимально сильною.

Сьогодні провів кілька важливих нарад. Разом із міністром закордонних справ України Сибігою ми готуємо вже незабаром заміни в дипломатичному корпусі. За півтора тижня представимо. Зараз тривають співбесіди з кандидатами й кандидатками на посади послів України. Є сильні пропозиції.

Сьогодні ж перша віцепрем’єр-міністр Свириденко доповідала щодо зустрічей і перемовин у Сполучених Штатах Америки, а також щодо урядових програм, зокрема «єПідтримки». Вже майже шість із половиною мільйонів українців подали заявку на «єПідтримку», із них мільйон шістсот тисяч – заявки на дітей. Темп розвитку цієї програми хороший, як ми й розраховували. Очевидно, що програма потрібна людям. І вже тривають перші виплати. Ми бачимо, що близько половини виплат було перераховано за комунальні послуги. Значна частина йде на волонтерські фонди, і це дуже важливо, що люди можуть підтримати нашу армію завдяки цим коштам. «єПідтримка» працюватиме протягом трьох місяців зими – це час, коли можна буде подати заявку. І протягом усього наступного року можна буде витратити ці кошти. Сьогодні в Німеччині відбувся економічний форум Україна – Німеччина, були канцлер Шольц і Премʼєр-міністр України Шмигаль. Очікую доповіді Прем’єр-міністра щодо досягнутих домовленостей.

І ще одне.

Щодо будь-яких ракетних небезпек. Алгоритм дій незмінний. Якщо загроза й лунає сигнал повітряної тривоги, на це треба реагувати. Знайте, де укриття. І бережіть себе. Я вдячний усім захисникам неба, які бережуть Україну. Слава нашим воїнам! Слава нашим людям!

Слава Україні!

Читайте також

З Днем створення Оріхівської громади!

Упродовж доби окупанти завдали 527 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.11.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1356-го дня війни

Перші кроки в медицині: понад тисячу школярів Запорізької області познайомилися із Запорізьким державним медико-фармацевтичним університетом

Бердянськ – Фастів: зустрічі, обмін досвідом та культурна програма

«Гроші ходять за вчителем»: нова модель фінансування професійного розвитку педагогів

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців

Запорізьких підприємиць запрошують до участі у Глобальному жіночому мітапі

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1355-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.11.2025

Упродовж доби окупанти завдали 367 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області