Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Робоча група «Прозорість і підзвітність»: підбито підсумки роботи за рік

19 грудня 2024 - 10:00

Моніторинг майже 3 тисяч тендерних процедур, 102 тендери з ймовірними порушеннями та досудові розслідування. Робоча група «Прозорість і підзвітність» звітує про підсумки роботи за рік.

Спеціалісти облдержадміністрації протягом року здійснили моніторинг понад 1,5 тисячі оголошених процедур закупівель на суму близько 8 млрд грн та ще 1,4 тисячі завершених тендерів на суму 6 млрд грн на предмет соціально-економічної доцільності та ймовірного завищення вартості предмету закупівлі. Також зверталася увага на дотримання норм чинного законодавства під час здійснення публічних закупівель замовниками та учасниками процесу.

З метою створення конкурентного середовища та запобігання проявам корупції під час організації та проведення публічних закупівель окремих товарів, робіт і послуг замовниками закупівель у Запорізькій області в умовах дії правового режиму воєнного стану розглянуто близько 200 пакетів документів запланованих процедур закупівель з очікуваною вартістю понад 1 млн грн кожна. При опрацюванні інформації про заплановані закупівлі особлива увага приділяється нагальності здійснення закупівлі та розрахунку очікуваної вартості. Вказані заходи заощадили понад 25 млн грн бюджетних коштів.

Інформація щодо лотів з ймовірними порушеннями виносилася на засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Протягом року розглянуто матеріали по 102 тендерам, що мають ознаки порушень діючого законодавства. За рішенням робочої групи дані матеріали направлялися управлінню Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області та правоохоронним органам Запорізької області для проведення перевірок та вжиття заходів правового реагування. 

Наразі правоохоронні органи проводять досудові розслідування за наданими робочою групою матеріалами, інформацію щодо деяких тендерів додано до справ за ознаками кримінального правопорушення.

Читайте також

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Підприємці Запоріжжя та області!

Національний фестиваль «Код Нації» запрошує запоріжців пройти тестування до Дня Гідності та Свободи

Приватизація у Запоріжжі: ЄМК ДП «Український науково-дослідний інститут спеціальних сталей, сплавів та феросплавів» виставили на аукціон

Життя без ілюзій: молодь Запорізької області об’єднав інтерактивний квест у боротьбі проти насильства

В Запорізькій області 95 відсотків інфікованих ВІЛ отримують антиретровірусну терапію

СБУ затримала агента фсб, який готував ліквідацію українського військового у Запоріжжі

Держава компенсуватиме 50% вартості будівництва тваринницьких ферм на прифронтових територіях

Прозорість, чіткість та швидкість: Державна податкова служба України впроваджує цифрові сервіси

Впродовж доби окупанти завдали 752 удари по 20 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.12.2025

Листопадовий дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»