Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Виклики та можливі шляхи їх подолання: у Запоріжжі відбувся бізнес-форум

19 грудня 2024 - 17:30

Виклики для бізнесу в умовах воєнного стану та можливі шляхи їх подолання. Саме цій темі був присвячений бізнес-форум, який відбувся в одному з «Незламних хабів» у Запоріжжі. Захід об’єднав представників обласної та міської влади, запорізьких підприємців та експертів у різних галузях. 

Складна енергетична ситуація, кадрова криза, податкові зміни – все це впливає на розвиток малого і середнього бізнесу. Представники влади та експерти галузі розповідали про можливі шляхи подолання цих викликів. 

– Ворог руйнує наші об’єкти генерації та високовольтні лінії, які доставляють електроенергію. Також маємо окуповані генеруючі потужності. Тому у Запорізькій області заплановано впровадження близько 108 МВт додаткової альтернативної генерації, – повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької ОДА Віталій Литвиненко. 

Зокрема, у Запоріжжі та області буде встановлено 36 когенераційних установок для об’єктів критичної інфраструктури, закладів охорони здоров’я та освіти. Водночас у 10 інших газових електростанцій та газопоршневих установок інвестує бізнес.

Учасники форуму могли долучитись до панельної дискусії фахівців, висловити власну думку та поставити питання. Наприкінці заходу для них була організована інформаційна панель із можливостями для бізнесу від банків, центру зайнятості, громадських організацій та бізнес-асоціацій.

– Разом із запорізькими підприємцями ми сформували проєкт резолюції форуму щодо підтримки малого та середнього бізнесу. Усі суб’єкти, до яких спрямовані пропозиції, отримають цей проєкт. Сподіваємось, це позитивно вплине на розвиток підприємництва в Запоріжжі, – зазначила голова правління громадської організації «Бізнес-союз «Порада» Олена Єрьоменко. 

Читайте також

Перші кроки в медицині: понад тисячу школярів Запорізької області познайомилися із Запорізьким державним медико-фармацевтичним університетом

Бердянськ – Фастів: зустрічі, обмін досвідом та культурна програма

«Гроші ходять за вчителем»: нова модель фінансування професійного розвитку педагогів

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців

Запорізьких підприємиць запрошують до участі у Глобальному жіночому мітапі

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1355-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.11.2025

Упродовж доби окупанти завдали 367 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

У Запоріжжі привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Впродовж доби окупанти завдали 651 удар по 17 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.11.2025