Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відзавтра у Запоріжжі збільшується кількість дорожніх перехресть, де зупинятимуть автомобілі під час загальнонаціональної хвилини мовчання

4 лютого 2025 - 19:30

Щодня о 9:00 Запоріжжя, як і вся країна, схиляє голови в пам’ять про загиблих внаслідок російського вторгнення в Україну.

Раніше патрульна поліція Запорізької області на одну хвилину зупиняла транспорт біля обласної військової адміністрації. Відзавтра додається ще одна локація - біля Запорізької міськради. 

Про необхідність зупинити автівки будуть сигналізувати регулювальники і гучномовці патрульної поліції. Також сповіщення про хвилину мовчання будуть звучати поруч з пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС України у Запорізький області.

Надалі локації для зупинки транспорту будуть масштабуватися.

О 9:00 зупиніться у памʼять про тих, хто загинув від кривавих рук ворога.

Читайте також

Вступ з ТОТ: що потрібно знати абітурієнтам та їхнім родинам

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.06.2026

Рекомендації звільненим з полону Захисникам, родинам та медіа

Діалог влади та бізнесу: літній сезон без податкових ризиків – правила роботи для розважального бізнесу

Впродовж доби окупанти завдали 749 ударів по 46 населених пунктах Запорізької області.

«Карпатська зміна»: ще понад 100 дітей із Запорізької області вирушили на відпочинок до Ужгорода

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.06.2026

Три нагороди для Запорізького краю: спортсменки ШВСМ стали призерками чемпіонату України зі стрибків у воду

Понад 350 фахівців Центрів ментального здоров’я зможуть підвищити кваліфікацію з психологічної підтримки ветеранів

«Якщо ти прийшов і здав кров, то це, як мінімум, два врятованих життя»: як працює Запорізький обласний центр служби крові

Повага починається з паркування: у Запоріжжі нагадали про права людей з інвалідністю

Упродовж доби окупанти завдали 830 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області