Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1086-го дня війни

13 лютого 2025 - 21:00

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!

Сьогодні у нас регіональна поїздка.

Спочатку – Хмельниччина, наша Хмельницька АЕС, нарада щодо безпеки й важливого проєкту – проєкту добудови блоків станції. Загалом готуємо для України запуск іще чотирьох блоків. Перший етап – два блоки, плюс 2,2 ГВт, і згодом другий етап – іще два блоки, американські, до речі, блоки будуть потім – компанії Westinghouse – теж 2,2 ГВт. Загалом саме з американськими партнерами ми працюємо на добудову станції – це буде найсильніша наша станція. І цей великий проєкт допоможе Україні не тільки обходитися без імпорту електрики у складні зимові періоди, але й дати більше дешевої електрики для наших людей і для нашої промисловості. Я вдячний усім, хто підтримує. Дуже дякую вам!

Сьогодні ж була Рівненщина, Острог, наша Острозька академія. Спілкування зі студентами – дуже класними, потім – із бізнесом області.

Ми зараз готуємося до зустрічей і перемовин на Мюнхенській вже конференції, і в дорозі вже переговорив я щойно з Прем’єр-міністром Польщі Туском, із Президентом Литви Наусєдою.

Координуємо наші позиції – спільний європейський захист. Це надзвичайно важливо – працювати в Європі, працювати всім разом і досягати спільних результатів.

І були сьогодні доповіді військових наших – дуже важливі доповіді. Є хороший результат на фронті. Неправильно називати географію, не буду робити це політичним, але хочу подякувати нашим хлопцям із 425-го окремого штурмового полку – ваша сила дійсно має значення. Молодці! Щойно я говорив також із Головкомом Сирським – нам треба зміцнити наші Повітряні сили, саме авіаційний компонент – нашу військову авіацію. Я доручив Головкому переговорити з бригадним генералом Сергієм Голубцовим і доповісти щодо можливості відповідної кадрової зміни в Повітряних силах та розглянути призначення бригадного генерала Голубцова заступником командувача Повітряних сил.

Слава Україні, українці!


Читайте також

Родини з дітьми евакуюють з селища Кушугум до Хуста на Закарпатті

Для підприємців запрацювало вікно звернень щодо когенерації на платформі «Пульс»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 751 удар по 35 населених пунктах Запорізької області

СБУ та БЕБ викрили керівництво запорізької виправної установи на розкраданні бюджетних коштів

Межа публічності й приватності: у Києві відбудеться конференція для журналістів про захист персональних даних

Обʼєднані мелодією Гімну: як запорізькі митці відзначали День Соборності

Раннє відновлення та довгострокові рішення: Запорізька область продовжує співпрацювати з УВКБ ООН задля підтримки вимушених переселенців

Попри обстріли: запорізькі енергетики з початку тижня відновили електропостачання для понад 100 тисяч абонентів

У Запоріжжі встановили скульптуру «Козак-бандурист»

Попередження щодо погіршення погодних умов!

Єднаємося заради Перемоги