Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запоріжжі привітали із професійним святом працівників житлово-комунального господарства

16 березня 2025 - 10:30

Світло, тепло та вода в домівках, чисті та охайні вулиці – все це заслуга працівників житлово-комунального господарства. В Запоріжжі привітали комунальників з їхнім професійним святом, яке відзначається в третю неділю березня.

В одному з Незламних хабів Запоріжжя зібралися працівники комунальних підприємств Запорізької області. Серед гостей і газоелектрозварювальник Сергій Ємець, вимушений переселенець з Оріхова. У 2022 році він виїхав до Запоріжжя і відтоді працює в Муніципальній аварійній службі – підрозділі КП «Запоріжремсервіс». 

– Після ворожих обстрілів одразу виїжджаємо на ліквідацію наслідків прильотів. Але і в спокійні дні роботи вистачає – виконуємо заявки мешканців будинків, обслуговуємо мережі. Я працюю газоелектрозварювальником з 2006 року, але й досі продовжую вчитися чомусь новому. Моя професія вимагає постійного вдосконалення навичок, адже у кожного об’єкта – своя специфіка, – розповів Сергій Ємець.

На думку голови обласної профспілкової організації працівників ЖКГ Алли Малигіної, саме на таких професіоналах, як Сергій, та багатьох інших його колегах, і тримається галузь.

– Наша профспілка – одна з найбільших в Запорізькій області. На підконтрольній Україні території вона об’єднує понад 8 тисяч працівників. На підприємствах ЖКГ діють 37 профспілкових організацій. Серед досягнень – збільшення заробітної плати на 15-20 % на кінець 2024 року. Радує, що ми змогли подолати таке негативне явище, як борги із заробітної плати. Наразі на комунальних підприємствах зарплата виплачується своєчасно. Опікується профспілка і питаннями охорони праці. Підтримуємо працівників, які нині захищають Україну –  їх у нас понад 500. Допомагаємо й родинам полеглих Героїв, – повідомила Алла Малигіна.

Представники обласної та міської влади привітали працівників житлово-комунального господарства з їхнім професійним святом. Найкращим – вручили нагороди. 

– Саме завдяки вам і вашій роботі наше місто живе. Іноді люди думають, що сніг прибирається сам, теплопостачання запускається самостійно і смітники з проспекту теж зникають самі по собі. Але ми знаємо, що все це – результат вашої роботи. Тому ви заслуговуєте на подяку і повагу усіх наших жителів, – зазначила секретарка Запорізької міськради Регіна Харченко.

Голова Запорізької ОДА Іван Федоров подякував колективам комунальних підприємств за забезпечення сталого проходження опалювального сезону та виконання інших складних задач у прифронтовому регіоні. 

– Коли ворог атакує нашу інфраструктуру, саме ви першими виходите її відновлювати. Коли люди залишаються без світла і тепла, ви шукаєте і знаходите рішення. Вам не треба пояснювати, що таке працювати під обстрілами. Тому сьогодні я хочу не просто привітати вас, а подякувати – за витримку, за відданість своїй справі. Наша мета – допомагати вам. Оновлювати матеріально-технічну базу, забезпечувати гідні умови праці. Адже надійний комплекс житлово-комунальних послуг – це запорука успіху громади, – підсумував Іван Федоров.  


Читайте також

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

У Запоріжжі привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Впродовж доби окупанти завдали 651 удар по 17 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.11.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1354-го дня війни

Більше підтримки для родин: ухвалено закон про підвищення виплат сім’ям з дітьми

«Кожне покоління лишає слід. Освіта визначає який» – глобальна ініціатива П’ятого Саміту перших леді та джентльменів

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Запорізькі спортсменки вибороли «золото» на міжнародному турнірі у Німеччині

Проєкт «Академія нових можливостей для молодих підприємниць у Запоріжжі» – твій шлях до нових ідей, знань і можливостей

Впродовж доби окупанти завдали 826 ударів по 21 населеному пункту Запорізької області

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців