Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Держава компенсує роботодавцям витрати на працевлаштування молоді

15 квітня 2025 - 16:00

В Україні триває реалізація програми підтримки молодих спеціалістів: роботодавці можуть отримати часткову компенсацію витрат за їхнє працевлаштування. Про це повідомляє Уряд online.

З початку 2025 року цією можливістю вже скористалися близько 700 компаній, а роботу отримали майже 800 молодих українців.

Хто підпадає під програму:

  • молодь до 25 років зі страховим стажем до 1 року;

  • молодь до 35 років – у разі першого офіційного працевлаштування.

Працевлаштування має здійснюватися за направленням центру зайнятості.

Компенсація роботодавцю становить 50 % мінімальної зарплати у кожному непарному місяці протягом одного року з моменту працевлаштування.

Щоб отримати компенсацію, роботодавець має звернутися протягом 2 місяців з моменту працевлаштування одним із способів:

  • особисто в центр зайнятості;

  • через електронний кабінет роботодавця з ЕЦП;

  • електронною поштою на адресу: 17@es.dcz.gov.ua (з ЕЦП).

Детальніше – на сайті Державного центру зайнятості.

Читайте також

Тиша та спільна пам’ять: у Запоріжжі вшанували памʼять жертв Голодоморів

Роздольська громада Запорізької області відзначає 8-річчя з дня створення

«Вражений, що ви залишаєтеся орієнтованими на майбутнє навіть у найважчі часи», – Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні відвідав Запорізький край

Дім, що починається з любові: велика прийомна родина отримала житло у Запоріжжі

Упродовж доби окупанти завдали 530 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1367-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.11.2025

Свобода як відповідальність: головний урок наших революцій

«Безпека дітей – головне! Офлайн навчання школярів означає, що батьки залишаються в Запоріжжі працювати і творити майбутнє України», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України Тетяна Бережна

«Діалог влади і бізнесу»: на яку підтримку від держави можуть розраховувати запорізькі підприємці

«У Запоріжжі почула багато пропозицій, які трансформуємо в урядові рішення», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України – з робочою поїздкою у Запоріжжі

Ніч, що знову розбила тишу: Запоріжжя оговтується після ворожого удару ФАБом по Шевченківському району