Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжців запрошують долучатися до національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр»

8 липня 2025 - 10:00

Медіаграмотність – твій фільтр споживання інформації. Таке кредо у національного проєкту «Фільтр». Долучитися до нього можуть усі охочі. Проєкт пропонує корисні матеріали у сфері медіаосвіти та інформаційної безпеки та підтримує ініціативи та наукові дослідження з медіаграмотності. 

«Фільтр» – це національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України. Проєкт був заснований у 2021 році. Його ключова місія – об’єднати зусилля держави, громадського сектору, міжнародних організацій та медіаспільноти задля покращення рівня медіаграмотності українців. 

 Основні завдання проєкту «Фільтр»: 

  • надання українцям практичних інструментів для розпізнавання дезінформації, особливо в умовах воєнного часу;підвищення інформаційної стійкості суспільства;

  • розвиток навичок критичного мислення у різних цільових аудиторій: учнів, студентів, батьків, викладачів, журналістів та широкого загалу.

 Для кого створено «Фільтр»?

 Проєкт орієнтований на різні цільові групи та пропонує адаптовані ресурси для:

  • учителів та учнів;

  • батьків;

  • викладачів та студентів;

  • журналістів;

  • усіх, хто прагне орієнтуватися в інформаційному середовищі.

 Щоб дізнатися більше, ознайомитися з навчальними матеріалами або долучитися до ініціатив, перейдіть на офіційний сайт проєкту «Фільтр».

Читайте також

Цифрові навички для медиків: як працює нова рамка компетентностей

Міжнародний реєстр збитків для України: підприємцям Запорізької області роз’яснили механізм подання заяв

Міжнародний реєстр збитків для України: підприємцям Запорізької області роз’яснили механізм подання заяв

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

«Енергетики за тиждень відновили світло для 38 тисяч абонентів, що знеструмлювалися через російські обстріли», – АТ «Запоріжжяобленерго»

Молодь говорить і впливає: Запорізька область долучилась до формування нової державної політики

У Запоріжжі представили нових консультантів громад за програмою «Ти як?»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.04.2026

Впродовж доби окупанти 629 разів обстріляли 40 населених пунктів Запорізької області

Повернулися з враженнями: як запорізькі діти відпочили в «Артеку»

Як діяти під час терористичної загрози: інструкція для громадян

«Тисячовесна»: запорізькі митці можуть отримати кошти для створення українського культурного продукту