Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Діяльність координаційної ради

Координаційна рада активно готується до проведення щорічного Форуму інститутів громадянського суспільства

11 вересня 2025 - 13:40

10 вересня 2025 року відбулося чергове засідання регіональної координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, присвячене підготовці до щорічного Форуму громадських організацій Запорізької області. Його проведення передбачено планом заходів реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки.

Присутні внесли пропозиції щодо концепції, теми й проблематики Форуму, визначивши основні панелі для проведення дискусій. За результатами конструктивного діалогу ухвалили рішення щодо необхідності організації дискусій на актуальні для громадянського суспільства теми: партнерство між громадськими організаціями та державою, відносини між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування (громадами), взаємини громадських організацій між собою.

З метою належної організації та підготовки до проведення Форуму громадських організацій, врахування побажань, можливостей та пропозицій громадськості, серед представників ІГС ініційоване відповідне опитування.

Також присутні обговорили заходи, проведення яких заплановано в рамках Тижня громадянського суспільства.

– Форум став уже традиційним для нашої області заходом, який сприяє налагодженню партнерських відносин, стає своєрідним майданчиком для обміну досвідом, де громадськість має змогу проявити свою активну позицію. Тож закликаю активно долучитись до його підготовки, а гідний рівень його проведення стане нашим з вами спільним результатом, – зауважив заступник директора – начальник управління внутрішньої політики Департаменту внутрішньої політики та інформаційної діяльності обласної державної адміністрації Володимир Марчук.

Читайте також

Наполегливість та потужні результати: як вихованці запорізької ДЮСШ «Олімп» підкорюють всеукраїнські вершини

Зберегти правду про війну: запоріжців закликають ділитися свідченнями на платформі «Свідок»

Виплати на дітей ВПО без урахування доходів батьків: як отримати 3000 гривень

Координаційна рада з питань сприяння розвитку громадянського суспільства активізує свою діяльність

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.04.2026

Аграрії з прифронтових громад можуть застрахувати свій врожай та отримати до 60 % компенсації страхової премії від держави

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1508-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 456 ударів по 28 населених пунктах Запорізької області

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Збір анкет на Global Teacher Prize Ukraine-2026 розпочато: запорізьких вчителів запрошують до участі

Синхронність, технічна майстерність та віра у перемогу: запорізькі спортсмени підкорюють міжнародні арени