Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Пліч-о-пліч попри кілометри: Новоолександрівська та Деражнянська громади уклали Меморандум про співробітництво

4 грудня 2025 - 17:20

Новоолександрівська громада є активним учасником національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» й плідно співпрацює із Зіньківською громадою з Полтавщини та Сахновецькою громадою з Хмельниччини. Віднедавна у неї з’явився третій партнер – старовинне місто Деражня. Громади уклали Меморандум про співробітництво й вже розробляють спільні проєкти на 2026 рік.

Голова Новоолександрівської громади Олександр Корнієнко провів онлайн-зустріч зі своїм колегою – міським головою Деражні Андрієм Ковпаком.

 Це була значно більше, ніж просто робоча розмова. Це – жива взаємодія двох громад, які, попри сотні кілометрів і виклики війни, залишаються об’єднаними спільною метою: підтримувати одне одного, ділитися досвідом, шукати рішення та будувати сильну, стійку Україну. Особливо важливим моментом онлайн-зустрічі стало підписання Меморандуму про співробітництво. Це не формальність – це знак довіри, взаємної поваги й готовності рухатися вперед, підтримуючи одне одного, – переконаний Андрій Ковпак.

Підписаний головами громад меморандум передбачає розвиток культурних та освітніх проєктів та спільні соціальні ініціативи.

– У центрі уваги – діти та молодь. Ми плануємо разом із партнерською громадою впроваджувати освітні, культурні та психологічні програми, які допоможуть створити для дітей безпечне, турботливе середовище, де вони зможуть ментально оздоровитися та відчути дружню підтримку. Спільні спортивні заходи – ще один напрям нашої майбутньої співпраці. Змагання, тренування та зустрічі дадуть дітям можливість розвиватися, зміцнювати здоров’я й знаходити нових друзів, чого так не вистачає в умовах онлайн-формату та змішаного навчання. Дякуємо громаді-партнеру за підтримку у непрості часи, – зазначив голова Новоолександрівської громади Олександр Корнієнко.

Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» триває. Більше новин – за посиланнями:

 

Читайте також

У Запоріжжі відзначили переможців регіонального відбору на здобуття ордену святого Пантелеймона

Оперативне реагування: як працюють запорізькі рятувальники у сучасних реаліях

«Діти-герої 2026»: Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко відзначив двох юних запоріжців, що рятували поранених

Наставництво в Україні: як дорослі можуть підтримати підлітків без батьківського піклування

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.06.2026

Зручно та доступно: як працюють центри надання адміністративних послуг Запорізької області

Впродовж доби окупанти завдали 931 удар по 50 населених пунктах Запорізької області

Нацполіція запрошує заклади освіти долучитися до проєкту «Україна звучить»

За мужність і життя, віддане Україні: родинам полеглих Героїв передали нагороди

ПРЯМА ЛІНІЯ із Семікіним Михайлом Олександровичем

Від навчання до змін: 26 молодіжних працівників отримали сертифікати

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.06.2026