Академічне веслування, плавання, комбат самозахист ІСО та триатлон. Запорізькі спортсмени – серед кращих на національній арені. Веслувальники Запорізької області посіли призові місця на всеукраїнських змаганнях На чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років, що пройшов у Києві, гідно виступили запорізькі спортсмени з ДЮСШ «Локомотив», ДЮСШ «Україна» та Запорізької обласної школи спортивної майстерності. Веслувальники змагалися у двійках, четвірках та вісімках у різних категоріях. Одним із найуспішніших представників збірної Запорізької області став Максим Тіщенко, який здобув два перших та два других місця. А Владислав Пасічний, Владислав Гончар, Артем Куртов, Богдан Барзьонок та Олександр Попов загалом поповнили спортивну скарбничку регіону однією золотою, трьома срібними та сімома бронзовими медалями. Запорізькі плавці вибороли нагороди на літньому чемпіонаті України серед кадетів У Львові на літньому чемпіонаті України серед кадетів з плавання Запорізький край представили вихованці СК «Мотор Січ» та обласної комплексної ДЮСШ «Спартак». Високий результат на дистанціях у 100 та 200 метрів на спині продемонструвала Карина Свинаренко – друге та третє місця. Плавчиня здобула й срібну медаль у багатоборстві. Збірна команда Запорізької області виступила в естафетному плаванні. У складах команд Карина Свинаренко разом із Вірою Свинаренко виборола перше місце у вільному стилі, а з Мирославою Македон – золото в змішаній комбінованій естафеті. Запорізькі атлети здобули 19 медалей на чемпіонаті України з комбат самозахисту ІСО У Києві відбувся чемпіонат України з комбат самозахисту ІСО, який зібрав найсильніших спортсменів з усіх куточків країни. Запорізький регіон представили борці клубу «Мантіс». Вони принесли рідному краю 10 золотих, 5 срібних та 4 бронзові медалі. Триатлоністи із Запорізької області – срібні призери всеукраїнських змагань У селі Невицьке, що на Закарпатті, відбулися чемпіонати України з триатлону на спринтерській дистанції та в естафеті мікст 2х2. Вихованці Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності продемонстрували злагоджену роботу та стійкість характеру. Срібними призерами стали Софія Прийма та Сергій Костенко в естафеті мікст 2х2. Крім того, в особистому заліку Софія посіла друге місце на спринтерській дистанції. – Щиро вітаю наших спортсменів та їхніх тренерів із вагомими досягненнями на чемпіонатах України. Ваші результати є свідченням наполегливої праці, сили волі, дисципліни та відданості обраній справі. Дякую спортсменам за самовідданість, характер та прагнення до перемоги, а тренерам – за якісну підготовку вихованців. Бажаю не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися до нових вершин на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, – зазначив начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА Олександр Злобенець.



















