Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров провів зустріч з представниками запорізького бізнесу

16 червня 2010 - 16:45

Голова облдержадміністрації Борис Петров

На початку зустрічі з представниками запорізького бізнесу голова облдержадміністрації Борис Петров зауважив, що Президент України цілком підтримує визначені обласною владою напрямки розвитку регіону. Ці питання Борис Петров обговорював з Віктором Януковичем у Києві минулого тижня. Втім, є завдання, що потребують підтримки на державному рівні. Після спілкування з очільником Запорізької області Віктор Янукович вирішив особисто ознайомитись з такою проблематикою, тож на наступному тижні планується візит Президента України до нашого регіону.

Представники бізнесу позитивно сприйняли звістку про приїзд Глави держави, адже це свідчить про лояльність Президента до керманичів регіону та обраної стратегії розвитку Запорізького краю. Також бізнесмени обіцяли свою підтримку у реалізації корисних для громади проектів. У свою чергу Борис Петров відзначив, що обласна влада відкрита для співпраці і запропонував надати пропозиції щодо перспектив розвитку окремих напрямків. 

- Нам потрібно об’єднати зусилля на благо та розвиток територій. Коли ми прийшли до влади, ми почали не з критики попередників, а одразу стали до роботи. Сьогодні поставлено завдання ліквідувати заборгованість із заробітної платні на підприємствах усіх форм власності до 1 січня наступного року. Крім того, у нас на меті - збереження робочих місць та збільшення доходів до бюджету, - наголосив Борис Петров.

Планується, що подібні зустрічі голови облдержадміністрації з представниками бізнесу стануть традиційними, адже саме узгоджені дії соціально відповідальних бізнесменів з владою і є запорукою розвитку нашої держави.

 

Вікторія Щаннікова, стажер на посаду радника голови облдержадміністрації

Читайте також

2025 рік у 12 кадрах

Водохреще у Запорізькій області: купання дозволено тільки у визначених місцях

У Запорізькій області діє заборона на продаж і використання піротехніки

«Допомога у кожному кроці»: у Запоріжжі зібрали понад 2,5 тонни гуманітарної допомоги для Захисників і Захисниць

Підприємці Запоріжжя і області!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 697 ударів по 28 населених пунктах Запорізької області

Літературними стежками Кобзаря: у Запоріжжі відбувся обласний етап Шевченківського конкурсу

Події грудня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Після бою не наодинці: міжнародна ініціатива запоріжців для українських ветеранів

У Запоріжжі відбулася зустріч щодо потреб регіонального ринку праці та підготовки кваліфікованих кадрів

Грудневий дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»