Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров привітав з професійним святом дільничних інспекторів

18 червня 2010 - 14:27

Борис Петров привітав з професійним святом дільничних інспекторів

Сьогодні дільничні інспектори України відзначають своє професійне свято. В Україні кількість представників цієї нелегкої професії сягає 12 тисяч осіб, половина з яких працює у сільській місцевості.

Привітати правоохоронців Запорізького краю на урочисте зібрання прийшов голова обласної державної адміністрації Борис Петров.

- Робота дільничного інспектора – це відповідальна справа, адже значна кількість громадян в його обличчі сприймає всю правоохоронну систему, робить висновки, як держава охороняє їх особисту безпеку, - зазначив Борис Петров. - У сільській місцевості дільничний інспектор фактично уособлює і міліцію, і владу. У будь-яку годину до нього звертаються громадяни з життєвими проблемами. І від того, наскільки він володіє ситуацією на ввіреній території, як виконує свої обов’язки і яке враження справляє, нерідко залежить і рівень довіри суспільства до міліції в цілому.

Голова облдержадміністрації побажав дільничним правоохоронцям міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя. А кращим у своїй справі вручив грамоти та цінні подарунки від обласної влади.

 

Вікторія Щаннікова,  стажер на посаду радника голови облдержадміністрації

Читайте також

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Дітей із Запорізької області запрошують на відпочинок на Львівщині

Ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено житлові будинки та автівки, люди не постраждали

Програма «Зимова підтримка»: грошова допомога для вразливих категорій населення

Впродовж доби окупанти завдали 750 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1352-го дня війни

Адміністративні послуги доступні кожному: у Кушугумській громаді працює мобільний ЦНАП

Проєкт «Пліч-о-пліч» поєднує Україну: Водянська громада налагоджує зв’язки з Радеховом

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.11.2025

Енергоситуація у Запорізькій області залишається складною: діють графіки погодинних відключень