"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В облдержадміністрації відбулось чергове засідання робочої групи з контролю за виконанням плану дій щодо ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області

2 липня 2004 - 14:45

Насамперед згідно з протокольним рішенням робочої групи від минулої п’ятниці, 25 червня, з інформацією про шляхи ліквідації заборгованості у сільгосппідприємстві „Родина” Василівського району, яке знаходиться у стадії банкрутства, виступив заступник начальника облуправління юстиції Андрій П’ятницький. Він повідомив, що на сьогодні там накладено арешт на 28 одиниць техніки та виробничі приміщення. Один із реальних шляхів погашення заборгованості – це реалізація арештованого майна. Але цей процес може затягнутися.

Робоча група під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Світлицького вирішила направити листа облпрокуратурі з проханням порушити кримінальну справу проти керівника підприємства.

По Мелітопольському району, повідомив А. Світлицький, борги за станом на 1 червня складали 766 тис. грн. і з початку року збільшилися більше, ніж у 5 разів. Левова частка припадає на сільгосппідприємства, які різко збільшили борги у зв’язку з чималими витратами на проведення весняних польових робіт. Заступник голови райдержадміністрації Володимир Журавльов і керівники ряду підприємств запевнили, що повністю борги по району ліквідують до 1 листопада, а по  сільгосппідприємствам – до 1 жовтня.

У Якимівському районі, як доповів голова райдержадміністрації Олександр Євченко, найскладніша ситуація у племінному господарстві „Атманай”, яке розпочинає процес банкрутства. Протокольним дорученням передбачено керівнику району у триденний строк визначитись і представити робочій групі варіанти вирішення проблеми.

Велику тривогу у членів робочої групи викликає заборгованість із виплати зарплати по Енергодару, яка за станом на 1 червня поточного року склала майже 2,5 млн. грн. і зросла з початку року майже на 1,5 млн. грн. Головним боржником тут є Запорізька АЕС, яка вчасно не розраховується з добрим десятком своїх партнерів-підприємств, а з АЕС, у свою чергу, вчасно не розплачується НАЕК „Енергоатом”. На жаль, міська влада не може вплинути на цю ситуацію. Тому робоча група доручила головному управлінню промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку облдержадміністрації у триденний термін підготувати листа від імені Запорізької облдержадміністрації на ім’я Президента України з проханням допомогти у вирішенні важливої соціальної проблеми.

У засіданні робочої групи взяв участь і виступив начальник управління по зв’язкам з регіонами та громадськістю Міністерства праці і соціальної політики України Василь Бурмака.

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області