Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В облдержадміністрації відбулось чергове засідання робочої групи з контролю за виконанням плану дій щодо ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області

2 липня 2004 - 14:45

Насамперед згідно з протокольним рішенням робочої групи від минулої п’ятниці, 25 червня, з інформацією про шляхи ліквідації заборгованості у сільгосппідприємстві „Родина” Василівського району, яке знаходиться у стадії банкрутства, виступив заступник начальника облуправління юстиції Андрій П’ятницький. Він повідомив, що на сьогодні там накладено арешт на 28 одиниць техніки та виробничі приміщення. Один із реальних шляхів погашення заборгованості – це реалізація арештованого майна. Але цей процес може затягнутися.

Робоча група під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Світлицького вирішила направити листа облпрокуратурі з проханням порушити кримінальну справу проти керівника підприємства.

По Мелітопольському району, повідомив А. Світлицький, борги за станом на 1 червня складали 766 тис. грн. і з початку року збільшилися більше, ніж у 5 разів. Левова частка припадає на сільгосппідприємства, які різко збільшили борги у зв’язку з чималими витратами на проведення весняних польових робіт. Заступник голови райдержадміністрації Володимир Журавльов і керівники ряду підприємств запевнили, що повністю борги по району ліквідують до 1 листопада, а по  сільгосппідприємствам – до 1 жовтня.

У Якимівському районі, як доповів голова райдержадміністрації Олександр Євченко, найскладніша ситуація у племінному господарстві „Атманай”, яке розпочинає процес банкрутства. Протокольним дорученням передбачено керівнику району у триденний строк визначитись і представити робочій групі варіанти вирішення проблеми.

Велику тривогу у членів робочої групи викликає заборгованість із виплати зарплати по Енергодару, яка за станом на 1 червня поточного року склала майже 2,5 млн. грн. і зросла з початку року майже на 1,5 млн. грн. Головним боржником тут є Запорізька АЕС, яка вчасно не розраховується з добрим десятком своїх партнерів-підприємств, а з АЕС, у свою чергу, вчасно не розплачується НАЕК „Енергоатом”. На жаль, міська влада не може вплинути на цю ситуацію. Тому робоча група доручила головному управлінню промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку облдержадміністрації у триденний термін підготувати листа від імені Запорізької облдержадміністрації на ім’я Президента України з проханням допомогти у вирішенні важливої соціальної проблеми.

У засіданні робочої групи взяв участь і виступив начальник управління по зв’язкам з регіонами та громадськістю Міністерства праці і соціальної політики України Василь Бурмака.

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 20.05.2022

Окремі назви географічних об'єктів будуть переіменовані

Виплата соціальних коштів та доставлення готівки залишається нагальним питанням для громад Бердянського району

Удосконалено механізм подання суб’єктами господарювання декларації про провадження господарської діяльності

У Запорізькій області поступово вирішують проблеми з соціальними виплатами

Пошкоджені об’єкти складно відновити через активні бойові дії

Обласна влада та військові обговорюють повернення територій області

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в Запорізькій області за 19.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 19.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 20.05.2022 р.

Усі разом маємо забезпечити, щоб Росія не мала жодного успіху в агресії проти України – звернення Президента Володимира Зеленського

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 19.05.2022 року (22:00) - ЗСУ, 85 доба (Відео)