Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Реальні справи та конкретні цифри

1 березня 2011 - 09:40

Реальні справи  та конкретні  цифри

Пріоритетні напрямки діяльності Запорізької облдержадміністрації після затвердження їх сесією обласної ради потребують деталізації, а саме, розробки індикаторів, строків їх виконання та відповідальних осіб.

- Звіти за принципом: підвищити, поглибити, покращити – нікого не цікавлять, – наголосив на спеціальній нараді з керівниками управлінь обласної державної адміністрації заступник голови ОДА Петро Гончарук (стажування). – Потрібні реальні справи та конкретні цифри, які можна буде перевірити. Тому я радив би вам дуже ретельно підійти до планування своїх дій  щодо виконання взятих на себе зобов’язань.

Вже до середини березня усі індикатори мають бути визначені і оприлюднені через WEB-портал ОДА. А починаючи з квітня кожного місяця управління будуть звітувати про виконану роботу з реалізації пріоритетних напрямків і не лише перед керівництвом  області, а й перед суспільством, зазначалося у ході наради.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Оренда державного майна: на аукціон виставлена частина адміністративної будівлі у Новомиколаївці загальною площею 91,2 м²

«Голоси дітей та освітян»: в Запоріжжі обговорили труднощі та досягнення в освіті в умовах війни

Жахлива ніч в Запоріжжі: внаслідок ворожої атаки «шахедів» зруйновані будинки, поранені люди

Обираючи правду: як російська пропаганда зробила «День перемоги» найголовнішим святом

Прості поради допоможуть українцям «залишити гроші для себе»: стартувала інформаційна кампанія щодо енергоефективності

Обираючи правду: чому Україна вшановує пам'ять 8-го, а не 9 травня

Рівно на хвилину життя в місті завмирає: о 9:00 хвилиною мовчання в Запоріжжі вшановують загиблих під час війни українців

Чотири людини поранені внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1168-го дня війни

«Ми хочемо, щоб люди жили у звичних умовах, а не в закритих установах», – міністерка соціальної політики Оксана Жолнович

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни – 2025: не святкуємо, а вшановуємо