"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запоріжжі пройшов збір керівного складу області з питань підбиття підсумків підготовки цивільної оборони за 2004 рік та визначення завдань на 2005. Його провів перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Світлицький

20 січня 2005 - 13:58

Як зазначив у доповіді начальник головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Янько, основні заходи з підготовки цивільної оборони області в 2004 році виконано. Минулого року в регіоні сталося 13 надзвичайних ситуацій. Найбільш резонансні з них - загибель 13 рибалок в Каховському водосховищі та трагедія під Новобогданівкою. Кількість надзвичайних ситуацій порівняно з 2003 роком зменшилась на три, але зросла кількість загиблих  та постраждалих майже удвічі. Потерпала і потерпає область від підтоплення населених пунктів. Матеріальні збитки тут склали 754 тис. грн. Для забезпечення захисту від шкідливої дії води розроблена та діє  обласна програма щодо захисту територій. Вона розрахована до 2005 року.

З резервного фонду обласного бюджету на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та на інші заходи було виділено 1 млн. 383 тис. грн. З резервних фондів районних та міських бюджетів використано 1098 тис. грн. Протягом 2001- 2—4 років регіональний резерв накопичений на суму – 2382,7 тис. грн. План виконано 100%. Планом нарощування регіонального матеріального резерву в 2005 році передбачено придбання багатоцільового катеру на повітряній подушці «Марс-700». Резерв вже створено на суму 19 млн 737 тис. грн. Достатні резерви є нині у Бердянську, К-Дніпровському та Пологівському районах. В області до потенційно небезпечних та підвищеної небезпеки відносяться 489 об’єктів. На обліку знаходиться 209 тисяч захисних споруд. Але проблема інженерного захисту територій від зсувів та інших небезпечних геологічних процесів все ще актуальна. Зсуви вже трапилися в 9 районах області, у містах Запоріжжі та Бердянську.

В області функціонує 63 хімічно небезпечних об’єкти у 19 населених пунктах. Всі вони потенційно небезпечні, а тому вимагають великої уваги, щоб не виникла трагедія через викиди сильно діючих отрутохімікатів. Сьогодні далеко не на всіх з них проведена ідентифікація цих об’єктів, розроблені декларації безпеки.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»