Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На митному посту «Пологи» запрацював перший інформаційний термінал

27 березня 2012 - 10:46

Підрозділ митного оформлення у Пологах здійснює митне оформлення підприємств міста вже давно, але статус митного поста отримав тільки на початку поточного року. Отримання цього статусу позитивно вплинуло на процес митного оформлення вантажів, адже тепер багато дозволів та узгоджень можна отримати безпосередньо на посту у Пологах.

Очолює цей підрозділ компетентний та досвідчений керівник Лілія Іщук. Під її керівництвом протягом 2011 року пост забезпечив митне оформлення вантажів 51-го підприємства області.  У 2011 році посадовими особами митного поста оформлено 217 тис.т вантажів загальною вартістю 58,1 тис. дол.США, 73% з яких направляються на експорт.

Основу експорту складають соняшникова та соєва олії, соняшникове лушпиння, глина та каоліни, консервована овочева продукція, імпортуються сільскогосподарські машини та обладнання, запчастини до них.

Не дивлячись на невеликий розмір підрозділу він поспіває за всіма митними інформаційними технологіями. Чотири суб’єкта на посту активно використовують технологію електронного декларування. До того ж, зовсім недавно підрозділ став  перший серед постів Запорізької митниці, на якому встановлено інформаційний термінал. Тепер декларації в електронному вигляді можуть бути введені в базу даних митниці безпосередньо декларантами. Це нововведення усуває суб’єктивний фактор при прийомі документів на митниці, фактично скорочує витрати часу на митне оформлення. Серед інших переваг, інформаційний термінал здійснює формато-логічний контроль вантажних митних декларацій в присутності декларанта та визначає черговість їх оформлення.

Та це тільки початок, надалі такі інформаційні термінали найближчим часом будуть встановлені у всіх підрозділам митного оформлення Запорізької митниці.

Читайте також

Зруйноване – відновлюємо, критичне – захищаємо: делегація Агентства відновлення – в Запоріжжі

«Ми хочемо повертатися в Запоріжжя знову і знову з ще більшою підтримкою», – Координатор системи ООН та Гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

В Запорізькій області стартував проєкт міжнародної організації Corus International

Мандрівка Європою у «підземній» школі: як у запорізькій гімназії минув тематичний тиждень до Дня Європи

Від Магдебурга до Запоріжжя: як німецькі партнери допомагають прифронтовому регіону

У Запоріжжі вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 917 ударів по 48 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1534-го дня війни

«Ми продовжуємо працювати в цілодобовому режимі – обов’язково всім повернемо світло», – АТ «Запоріжжяобленерго»