В облдержадміністрації 01.06.2013 об 13.00 відбулася нарада з питань поточної та перспективної діяльності КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» під головуванням заступника голови облдержадміністрації Гончарука П.А. за участю представників структурних підрозділів облдержадміністрації, Запорізької міської ради, КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя».
На нараді обговорювалися питання стосовно планів Запорізької міської ради з розвитку КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя, проблем діяльності КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та шляхів їх вирішення.
За результатами наради визначені заходи щодо підвищення рівня культури обслуговування пасажирів на рейсах Запоріжжя-Київ, Київ-Запоріжжя, залучення авіакомпаній до виконання авіарейсів з аеропорту.
Також облдержадміністрація планує продовжувати роботу з пошуку джерел фінансування на виконання робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги.
На теперішній час з міського бюджету КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» виділені кошти в розмірі 7,779 млн. грн. на забезпечення поточної діяльності аеропорту (освоєно 4,563 млн.грн.), що дало можливість здійснити низку заходів.
Погашена заборгованість із заробітної плати у сумі 2958 тис.грн. та за споживання енергоресурсів у минулому осінньо-зимовому сезоні. Також виділено 878 тис.грн. на ремонт покрівель аеропорту. Проект вже замовлено. Виділені також кошти у розмірі 150 тис.грн. на проектні роботи з ремонту фасаду аеровокзалу.
З виділених коштів 875 тис. грн. були спрямовані на проведення необхідних робіт з підготовки до чергової сертифікаційної перевірки аеропорту. В результаті проведеної роботи отримано Сертифікат придатності аеродрому строком на три роки.
Державіаслужбой прийнято позитивне рішення щодо придбання 3 інтроскопа для огляду багажу пасажирів загальною вартістю 140 тис.дол.
За сприяння заводу ДП «Міг-ремонт» КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» придбано 6,5 тонн резино-бітумної мастики на суму 99 тис. грн. для заливки швів і ремонту пошкоджених ділянок на ШЗПС, і в місцях стоянки літаків. Зроблено частково ремонт покриття стернової доріжки № 1.
На сьогоднішній день КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» сформована програма весняно-літніх перевезень 2013 року. Крім традиційних рейсів на курорти Туреччини, жителі міста Запоріжжя та області зможуть здійснювати виліти з аеропорту до Чорногорії (м.Тіват) і Грецію (о.Родос), в Київ та Москву.













