Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини та події

Обласний перинатальний центр зводиться за графіком

19 вересня 2013 - 13:18

Обласний перинатальний центр зводиться за графіком

Керівник національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» Віктор Сірман разом із першим заступником голови облдержадміністрації Віктором Ємельяненком відвідав Запорізький обласний перинатальний центр, перевіривши хід його будівництва. Посадовці оглянули майже готовий до пуску акушерський блок та гінекологічне відділення, де тривають будівельно-монтажні роботи,  поспілкувались з генеральним виконавцем робіт.

Ретельно оглянувши приміщення індивідуальних пологових залів, реанімаційне відділення та операційну акушерського блоку, Віктор Сірман позитивно оцінив стан їх підготовки до пуску. Також посадовець зауважив, що реанімаційне відділення побудовано за сучасними принципами попередження потрапляння інфекції у приміщення, що забезпечується роботою системи фільтрів для подачі повітря.

– Перинатальний центр у Запоріжжі – не перший центр, який ми збудували, саме тому в ході виконання робіт ми орієнтуємось на європейські стандарти якості та враховуємо всі попередні помилки. Показовим є те, що цей центр відкриється на базі колишнього п’ятого пологового будинку, який був кращим у Запоріжжі та знаним в Україні. Тож сподіваюсь, що його колектив збереже свої традиції і досягне нових високих результатів завдяки можливостям, які надасть сучасно обладнаний перинатальний центр, – зазначив Віктор Сірман.

Також керівник проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» повідомив, що об’єкт знаходиться на завершальній стадії будівництва та потребує близько 20 млн. грн. для завершення робіт і придбання технологічного устаткування.

Перший заступник голови ОДА Віктор Ємельяненко поінформував, що спочатку центр хотіли вводити в експлуатацію частинами, але завдяки рішенню голови ОДА Олександра Пеклушенка об’єкт розпочне свою роботу цілісним комплексом. Також висловив сподівання, що обласний перинатальний центр, як і було заплановано, здадуть в експлуатацію в листопаді цього року.

– Можна сказати, що центр готовий більше як на 90%. Роботи на ньому виконуються за графіком та своєчасно фінансуються, для цього ми підтримуємо постійний зв'язок із держказначейством і оперативно направляємо кошти в роботу. До речі, сьогодні відбудеться нарада, на якій кожну позицію реалізації проекту буде обговорено та остаточно з’ясовано обсяг коштів, необхідних для завершення робіт, – зазначив Віктор Ємельяненко.

Читайте також

Тепер Зміїний знову вільний. Звернення Президента України Володимира Зеленського 30.06.2022 (Відео)

У Запорізькій області навчальний процес адаптується до сучасних умов

Захисники на Запорізькому напрямку готові вражати противника.

Обласна влада долучилась до селекторної наради з питань опалювального сезону

Обласна влада продовжує фіксувати обстріли та руйнування на території Пологівського району

Російський вогонь продовжує нищити домівки мирних жителів

Внутрішньо переміщені особи можуть отримувати медичну допомогу за місцем проживання та без декларацій

Гарячі лінії Уряду допомагають. Міноборони

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 29.06.2022

Cтан надання комунальних послуг на території Запорізької області погіршується через постійні ворожі обстріли

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 29.06.2022

Увага!