Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Поточні та заплановані заходи

Відбувся фінал обласного конкурсу «Я – Українка!»

19 березня 2014 - 11:09

Відбувся фінал обласного конкурсу «Я – Українка!»

Красу українських дівчат оспівували українські поети починаючи з Шевченка і закінчуючи римованими освідченнями сучасних романтиків.

Чорноброві українські дівчата з довгими косами в наш час зазнали значних змін, перетворившись у справжніх леді, з широким світоглядом та чарівною душею.

Саме тому, Обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації вже другий рік проводить Обласний конкурс «Я – Українка!», фінал якого відбувся 18.03.2014 у приміщенні БК ім. Кірова.

За звання «Міс Українка» у фіналі змагалися 14 дівчат, студентки вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації Запорізької області.

Програма конкурсу включала: візитівку «Жива традиція», танцювальний конкурс «Танок української краси», конкурс талантів «Таланти твої, Україно», конкурс вечірньої сукні «Жіноча врода – багатство України», написання ессе «Перлини душі».

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Власова Наталія Федорівна зазначила, що завдяки таким конкурсам ми набуваємо цілісного сприйняття образу жіночої краси, виховуємо морально-етичні цінності, зберігаємо українську культуру, відроджуємо традиції нашого народу, тим самим прищеплюємо любов до рідного краю та Батьківщини!

За результатами конкурсу в номінаціях перемогли:

  • «Міс Фото» - Алічубанова Альона (Таврійський державний агротехнологічний університет);
  • «Міс Талант» - Находкіна Олеся (Запорізький медичний коледж);
  • «Міс Грація» - Шевейко Маргарита (Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій);
  • «Міс Традиція» - Скорина Олександра (Мелітопольське училище культури).

Другою віце-міс «Українкою» стала Тамара Сарапушкіна, студентка художнього відділення Хортицького національного навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру. Титул «Перша віце-міс Українка» отримала представниця Мелітопольського таврійського державного агротехнологічного університету Ребриста Тетяна.

«Міс Українкою» стала студентка Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького Вікторія Загорко-Гребеннікова.

Ми вітаємо дівчат з перемогою, бажаємо щоб на іх життєвому шляху надійними супутниками залишалися щире слово, гарний настрій, добробут та мир, а також бажаємо родинного щастя, затишку і тепла, здійснення надій та бажань.

Читайте також

Простір сили: у Запоріжжі відкрили тренажерний зал для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 924 удари по 42 населених пунктах Запорізької області.

Спека та артеріальний тиск: як подбати про своє здоров’я влітку

З турботою про пацієнтів: у Запоріжжі створюють сучасну офтальмологічну клініку з протирадіаційним укриттям

Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM

Ворог завдав підступного удару по центру Запоріжжя у розпал робочого дня

Підприємці Запоріжжя та області!

Проєкт «Від діалогу до громадської участі у відновленні Запорізьких громад» від Громадська організація «Мелітопольська волонтерська група «Патріот»

Нова кар’єра у зрілому віці: як працює національна програма «Досвід має значення»

В Запоріжжі відбувся круглий стіл «Партнерство і соціальні інновації як основа стійкості громадянського суспільства»

Блакитний стяг із золотою тамгою: Запоріжжя долучилося до Дня кримськотатарського прапора