Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Автотранспортна магістраль через р.Дніпро: будівництво має бути продовжено

9 квітня 2014 - 10:05

Днями заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України Сергій Підгайний, директор Департаменту розвитку доріг Сергій  Цепелєв та директор ДП «Укрдіпродор» Сергій Гладун здійснили робочу поїздку до Запорізької області. Посадовці ознайомилися зі станом будівництва автотранспортної магістралі через р.Дніпро у м. Запоріжжі та обговорили проблемні питання, у тому числі щодо відновлення фінансування об’єкта.

Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Сергій Ткаченко, посадовці провели виїзну нараду на автотранспортній магістралі, поспілкувалися із замовниками, проектувальниками та представниками підрядних організацій.

Також вони ознайомилися з процесом будівництва, яке тимчасово припинено через недофінансування. Керівники Укравтодору переконалися в необхідності продовження будівельних робіт та недопущенні припинення їх фінансування.

На нараді також був присутній і колишній начальник КП «Управління капітального будівництва» Іван Сухомлин, який поінформував про початок створення автотранспортної магістралі, про те, який обсяг робіт уже виконано, а також висловив переконання щодо необхідності продовження будівництва.

Сергій Ткаченко оприлюднив своє бачення вирішення ситуації в умовах обмеженого фінансування та запропонував шляхи виходу з цього становища.

- Будівництво першої черги мостових переходів сприятиме зменшенню заторів у місті та звільненню від зайвого транспортного і вагового навантаження на міст Преображенського та греблю Дніпрогес, на яких інтенсивність руху транспорту перевищує максимально допустиму норму майже в два рази. На сьогодні необхідно при мінімальних витратах отримати максимальний результат, а саме, якнайшвидше з’єднати  лівий і правий береги у місті Запоріжжя, - підсумував Сергій Ткаченко.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запорізькі освітяни – серед переможців міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2026»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 813 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

«Україна завжди була квітуча, красива, вишивана», – запорізькі вишивальниці про свою творчість

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні із зниженням ціни навпіл. Торги призначені на 28 травня 2026 року

«Стежки додому вишиваємо разом»: як у Транзитному центрі відзначили День вишиванки

У Запоріжжі на Хортиці відбувся велозабіг до Всесвітнього дня вишиванки

СБУ та Нацполіція перекрили черговий канал незаконного збуту засобів ураження

Робота, стажування і гранти: у Запоріжжі пояснили, які програми підтримують людей та бізнес

Стрічки-вишиванки на честь Героїв: у Запоріжжі вшанувала пам’ять полеглих Захисників та Захисниць України

«Простір єдності – спільні рішення»: громади протестували нову модель міжрегіональної співпраці

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1547-го дня війни