Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Кирилівці народжується новий музичний фестиваль

2 липня 2014 - 13:58

У Кирилівці народжується новий  музичний фестиваль

«Азовський прорив» - таку назву має фестиваль, який планується провести наприкінці липня в Кирилівці за підтримки Міністерства культури України. З цього приводу в облдержадміністрації відбулася нарада з питань організації заходу.

Вибір Кирилівки місцем проведення фестивалю – невипадковий, і пов’язаний не лише з морем і курортним статусом, а й, насамперед,   територією миру і спокою. Як пояснили автори проекту, за задумом фестиваль має нести соціальне, духовне, патріотичне навантаження, що відображено в його девізі: «Ми – за мир, свободу, здоров’я, красу».

У мистецькому плані фестиваль – мультижанровий, який передбачає конкурсні змагання в трьох номінаціях: серед вокалістів; серед виконавців року, репу, хіп-хопу; серед ді-джеїв. При цьому фестивальні майданчики працюватимуть цілодобово. Вдень плануються виступи конкурсантів, увечері – виступи молодих виконавців з відомими артистами, вночі – дискотека. Також проводитимуться майстер-класи.

Оскільки цей мистецький захід спрямований на популярицію фізичної культури і спорту, здорового способу життя, до участі запрошено і спортсменів. Так, перед відкриттям фестивалю в Запоріжжі відбудеться футбольний товариський  матч між командою зірок сцени ФК «Маестро»  та збірною партнерів фестивалю. Почесними гостями стануть боксери Усік та наші земляки – брати Сидоренки.  

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

В Запоріжжі продовжується модернізація закладів профтехосвіти

«Смачно та здорово!»: в Запоріжжі відбувся конкурс кухарів шкільних їдалень

Оцінка якості повітря за допомогою супутникових даних: Україна переймає досвід Фінляндії

Пенсійний фонд переглядає право на субсидію на новий опалювальний період: що треба зн

У Запоріжжі ветеранам допомагають пройти без черг медогляди та отримати необхідне лікування

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: як у Запорізькій області допомагають тримати форму і відновлюватися захисникам і їхнім рідним

Ветеран-морпіх допомагає побратимам адаптуватися до цивільного життя та займається патріотичним вихованням молоді

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука

Широківська та Гощанська громади: співпраця триває

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука

Звичайні люди – надзвичайні задачі: унікальні відеозвернення бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.05.2025