Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі медики надають допомогу переселенцям зі Сходу та Півдня України

8 липня 2014 - 14:34

Запорізькі медики надають допомогу переселенцям зі Сходу та Півдня України

До Запорізької області продовжують прибувати переселенці. На сьогодні в регіоні знайшли прихисток 3293 тимчосово переміщених осіб, з них 2857 – жителі Донецької та Луганської областей, 436 –  Автономної Республіки Крим. У тому числі за останню добу до області прибули 83 переселенці із зони проведення АТО.

Як повідомили в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, з метою забезпечення якісною та своєчасною медичною допомогою постраждалих та осіб, які покинули свої домівки в зонах військових дій, медичні заклади області працюють в особливому режимі.

- Всі лікарні наразі працюють у режимі готовності до масових звернень громадян. Відпрацьована схема роботи зі службами швидкої допомоги, лікувально-профілактичними закладами проводяться комплексні медичні огляди, налагоджено цілодобове чергування. В разі звернення нікому не відмовляємо, організовуємо для переселенців як проведення консультацій, так і надання кокретної медичної допомоги, - зазначила директор Департаменту Наталія Мотовиця.

Станом на ранок 8 липня за наданням медичної допомоги звернулися 13 осіб (четверо дорослих та дев’ятеро дітей), які прибули з Автономної Республіки Крим. З них  дев’ять пройшли медичний огляд у лікувально-профілактичних закладах, двоє отримали амбулаторну допомогу, ще двоє - стаціонарну, шестеро дітей та одну жінку по вагітності взято на облік.  

Загалом за останні три тижні медичну допомогу отримали 598 переселенців (з них 324 – діти),  89 дорослих та 90 дітей госпіталізовано; понад 50 громадян взято на облік, народилося троє дітей. Проведено 110 медичних оглядів та флюорографічних обстежень.

У Департаменті охорони здоров’я наголошують, що всі переселенці можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу абсолютно безкоштовно. За довідками звертатись за телефоном: (061) 239-02-88.

Нагадаємо, обласний штаб з прийому вимушених переселенців функціонує при Головному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області, який розташований на вул.Грязнова, 65 (перший поверх). Громадяни можуть звернутися до штабу за телефоном 787-94-31, або зателефонувавши на безкоштовні номери 101 та 112, з яких їх переключать на обласний штаб.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я

Запорізькі спортсмени вибороли перші місця на світових змаганнях

Три ветерани з Запорізької області отримали гранти на започаткування та розвиток власного бізнесу

Запорізька область активно готується до деокупації

СБУ повідомила про підозру черговому колаборанту, який працює на окупантів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 28.11.2023, 643 доба

Військовослужбовці рф завдали 64 удари по 15 містах та селах Запорізької області. Мирні жителі не постраждали.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 642-го дня війни

У близько 6 тисяч абонентів відновлено енергопостачання, що зникло внаслідок негоди