Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Розпочалось впровадження проекту Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток»

8 червня 2006 - 17:20

В рамках проекту Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток», який, нагадаємо, впроваджується лише в двох областях нашої країни – Закарпатській та Запорізькій, відбувся семінар «Успішний регіон, успішне планування: робота з зацікавленими сторонами». В ньому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін, інші посадовці обласної виконавчої влади, представники ділових кіл області, українські експерти, а також зарубіжні партнери проекту. Це експерти з Канади – Тібор Франк, Алан Вігода, Шахан Дерменжян та литовська представниця Далія Бардаускіне.

Учасники семінару обговорили та розробили механізми комунікаційної стратегії, інструменти успішного партнерства та участі всіх зацікавлених сторін у процесі створення стратегії розвитку нашого регіону. Один з результатів роботи семінару – ініціатива щодо створення Ради регіонального розвитку, яка в перспективі може набути статусу дорадчого органу при облдержадміністрації.

9 червня у залі 300 облдержадміністрації відбудеться засідання наглядової ради проекту Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток», яке проведе Олександр Сін.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 816-го дня війни

У Запоріжжі вшанували пам'ять жертв політичних репресій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 459 разів ударили по Запорізькій області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 815-го дня війни

Незламний запорізький бізнес

Жителі регіону – про майбутнє Запорізького краю

Запоріжжя перезавантажується: плани розвитку регіону окреслив голова ОДА Іван Федоров на «Запорізькій платформі співпраці та розвитку 2024»

Життя під час війни: виклики для Запорізької області

«Запорізька платформа співпраці та розвитку» – формула успішного майбутнього

У 1944 році через примусову депортацію «совєтами» понад 190 тисяч кримських татар втратили дім, свої сімʼї та навіть життя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області