Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі аграрії посіяли понад 90% озимих зернових культур

14 жовтня 2014 - 11:37

Запорізькі аграрії посіяли понад 90% озимих зернових культур

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністарції, запорізькі аграрії продовжують збирання врожаю пізніх сільськогосподарських культур – соняшника, проса, кукурудзи на зерно, сорго та сої.

Станом на 14.10.2014 соняшник обмолочено на площі 542 тис. га (98% до плану), при урожайності 12,9 ц/га  намолочено 698 тис. т.

Також триває збирання плодоовочевої продукції, урожай якої становить понад 340 тис. т, що на 30 тис. т більше ніж торік.

Хлібороби продовжують сівбу озимих зернових і технічних культур. Під урожай 2015 року планується засіяти 658 тис. га озимих культур, у т.ч. озимої пшениці - 573 тис. га, ячменю - 52 тис. га, жита - 1,1 тис. га, озимого ріпаку - 31тис. га.

Провідною культурою в області залишається озима пшениця, яка в структурі зернового клину займає понад 70%.

Користуючись сприятливими погодними умовами, запорізькі аграрії вже засіяли 600 тис. га озимих зернових культур, а це майже 91% до завдання, в тому числі 539 тис. га озимої пшениці. Крім цього, посіяно  озимого ріпаку на площі 29,7 тис. га (94% до прогнозу).

Польові роботи тривають.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Оренда державного майна: на аукціон виставлена частина адміністративної будівлі у Новомиколаївці загальною площею 91,2 м²

«Голоси дітей та освітян»: в Запоріжжі обговорили труднощі та досягнення в освіті в умовах війни

Жахлива ніч в Запоріжжі: внаслідок ворожої атаки «шахедів» зруйновані будинки, поранені люди

Прості поради допоможуть українцям «залишити гроші для себе»: стартувала інформаційна кампанія щодо енергоефективності

Обираючи правду: чому Україна вшановує пам'ять 8-го, а не 9 травня

Рівно на хвилину життя в місті завмирає: о 9:00 хвилиною мовчання в Запоріжжі вшановують загиблих під час війни українців

Чотири людини поранені внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1168-го дня війни

«Ми хочемо, щоб люди жили у звичних умовах, а не в закритих установах», – міністерка соціальної політики Оксана Жолнович

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни – 2025: не святкуємо, а вшановуємо

Адаптивний спорт в Запорізькій області: для ветеранів та членів їхніх сімей доступні безоплатні тренування з 24 видів спорту