Новини

Кращі зелені садиби в області отримали міжнародні сертифікати

21 жовтня 2015 - 12:06

Завершилася реалізація грантового проекту Європейського Союзу «Система сертифікації якості агротуризму»/«CerTour»,  який у 2013 році виграв у міжнародному конкурсі  Регіональний фонд підтримки підприємництва у Запорізькій області.

За підсумками його реалізації протягом двох років кращим об’єктам агротуризму  області видано 14 сертифікатів якості міжнародного зразку та  диплом оцінювача.

Як зазначив на церемонії вручення директор Регіонального фонду Володимир Степаненко, участь у проекті відкрила перед запорізькими об’єктами агротуризму великі можливості для його розвитку, і не лише завдяки виділенню коштів, а й  можливості перейняти досвід інших країн,  популяризувати запорізькі об’єкти. Агротуризм дуже цікавий людям, особливо  дітям,  міським жителям. На думку посадовця, це перспективний та дійсно дуже важливий проект,  адже агротуризм – це не лише форма підприємництва, а й шлях до збереження та відродження українських сіл і містечок, національних звичаїв та обрядів.

Сертифікати отримали 14 власників зелених садиб та інших об’єктів агротуризму із Запорізького, Вільнянського, Оріхівського, Приморського районів,    м. Запоріжжя, Токмак, Мелітополь. Найбільшу кількість сертифікатів отримали представники Мелітопольського району.

На реалізацію грантового проекту в рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в якості співфінансування з обласного бюджету було виділено  80 тис.грн.Управління у справах преси та інформації

Читайте також