Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Інформаційні матеріали

Нарада з питань діяльності професійно-технічних навчальних закладів

16 січня 2016 - 09:20

15 січня 2016 року під головування заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна за участю директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяни Озерової, міських голів міст Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Токмака, керівників органів управління освітою та голів бюджетних комісії вказаних міст обласного значення відбулася нарада з питань виконання статті 27 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» в частині передачі видатків на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах на фінансування з місцевих бюджетів.

За підсумками розгляду питання була досягнута домовленість щодо фінансування закладів професійно-технічної освіти, які знаходяться на відповідних територіях, згідно з вимогами чинного законодавства. Посадовці запевнили, що заробітна плата працівникам та стипендії учням ПТНЗ будуть виплачені вчасно і в повному обсязі.

Департаменту освіти і науки облдержадміністрації разом з виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення доручено здійснювати постійний моніторинг зазначених питань.

Читайте також