Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«За політикою не повинні забувати про основні завдання держави»

16 травня 2007 - 13:12

Таке заявив міністр закордонних справ України Арсеній Яценюк під час селекторної наради з керівниками областей, яку він провів з питання підготовки до відзначення Дня Європи в Україні.

Одним з таких завдань міністр назвав євроінтеграцію України.

Україна вже традиційно у кінці травня проводить Дні Європи. Цього року їх широко, за участю європейських дипломатів, відзначатимуть у Києві, Донецьку та Львові. Але і в інших регіонах мають відбутися тематичні заходи. З цього приводу Арсеній Яценюк відзначив, що добре підготувалися лише у шести областях. Тому міністр ще раз наголосив, на які заходи слід звернути увагу. Це провести уроки у навчальних закладах, лекції у вузах, «круглі столи» за участю науковців, політичних сил і громадськості. Однак при цьому закликав не політизувати питання, аби за політичною риторикою не загубити ідею євроінтеграції. Високопосадовець особливо підкреслив на необхідності надання організаційної та інформаційної допомоги містам і районам в областях.

Також міністр повідомив, що у майбутньому планується започаткувати конкурс, аби базові міста на проведення Дня Європи не призначалися у столиці, а виборювали це право.

Запорізьку область на селекторі представляв заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальцев, який після наради розповів журналістам про стан підготовки та заходи, які відбудуться у рамках відзначення Дня Європи в Запоріжжі. До речі, він повідомив, що наша область входить до шестірки, позитивно відзначених міністром. – Думаю, у нас є всі передумови, щоб надалі поборотися у конкурсі за право проводити День Європи у Запоріжжі. Адже всім хотілося б жити в європейському місті, - зазначив заступник голови ОДА.

(Інформація про заходи на доданому файлі)

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

(.doc, 36Kb)
(.doc, 69Kb)

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.08.2025

Гранти та дотації: Уряд України розширив підтримку аграріїв на прифронтових територіях

Впродовж доби окупанти завдали 578 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області.

Двоє запоріжців отримали премію Кабінету Міністрів України для молоді

Турбота про здоров’я й навчання: у Запоріжжі облаштовують новий цифровий освітній центр у дитячій лікарні

Мобілізовані ФОП на час служби звільнені від сплати податків: як скористатися новими нормами

Запорізький національний університет – на порозі змін

Пліч-о-пліч: Васильківська та Дніпрорудненська громади об’єднують зусилля для підтримки людей

Практикум з волонтерського менеджменту: молодіжні працівники можуть долучитися до всеукраїнського тренінгу

Впродовж доби окупанти завдали 542 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Екскаватори та трактори: три громади Запорізької області отримали спецтехніку, придбану за бюджетні кошти

Мелітопольська громада отримала гуманітарну допомогу від GEM