Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці вшанували пам’ять загиблих героїв

16 серпня 2016 - 12:54

На Кушугумському кладовищі відбувся мітинг - реквієм,  присвячений вшануванню пам’яті загиблих під час проведення антитерористичної операції  воїнів-захисників України.

З початку збройної агресії на сході України на кладовищі були поховані тіла 118 безіменних героїв, 39 з них ідентифіковані та перепоховані на території інших областей України. Трьох ідентифікованих бійців рідні залишили на Алеї Героїв Кушугумського кладовища. 

У заході, ініціатором якого стало командування обласного військового комісаріату, взяли участь  керівництво області та міста, представники громадських і ветеранських організацій, військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань, воїни - учасники АТО, духовенство.

Представники різних релігійних конфесій біля пам’ятного хреста відслужили спільний молебень по загиблих воїнах.

У своєму виступі директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Владислав Мороко зазначив, що невідомі солдати, поховані на кладовищі, назавжди залишаться в нашій пам’яті. Вони виконали обов’язок по захисту своєї Батьківщини ціною свого життя, тому ми не маємо права їх забувати.

Як зазначив заступник начальника Запорізького гарнізону по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, імена всіх 119 патріотів, героїв Запорізького краю, які віддали своє життя за майбутнє України в жорстоких боях з російським агресором на сході України,  будуть вписані золотими літерами  в історію України,  на їх подвигах виховується наступне покоління захисників Батьківщини.

Учасники заходу вшанували пам’ять  загиблих героїв хвилиною мовчання, також пролунав трикратний військовий салют.

Під час церемонії військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань поклали квіти до надгробних плит невідомих воїнів.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ