Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці вшанували пам’ять загиблих героїв

16 серпня 2016 - 12:54

На Кушугумському кладовищі відбувся мітинг - реквієм,  присвячений вшануванню пам’яті загиблих під час проведення антитерористичної операції  воїнів-захисників України.

З початку збройної агресії на сході України на кладовищі були поховані тіла 118 безіменних героїв, 39 з них ідентифіковані та перепоховані на території інших областей України. Трьох ідентифікованих бійців рідні залишили на Алеї Героїв Кушугумського кладовища. 

У заході, ініціатором якого стало командування обласного військового комісаріату, взяли участь  керівництво області та міста, представники громадських і ветеранських організацій, військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань, воїни - учасники АТО, духовенство.

Представники різних релігійних конфесій біля пам’ятного хреста відслужили спільний молебень по загиблих воїнах.

У своєму виступі директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Владислав Мороко зазначив, що невідомі солдати, поховані на кладовищі, назавжди залишаться в нашій пам’яті. Вони виконали обов’язок по захисту своєї Батьківщини ціною свого життя, тому ми не маємо права їх забувати.

Як зазначив заступник начальника Запорізького гарнізону по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, імена всіх 119 патріотів, героїв Запорізького краю, які віддали своє життя за майбутнє України в жорстоких боях з російським агресором на сході України,  будуть вписані золотими літерами  в історію України,  на їх подвигах виховується наступне покоління захисників Батьківщини.

Учасники заходу вшанували пам’ять  загиблих героїв хвилиною мовчання, також пролунав трикратний військовий салют.

Під час церемонії військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань поклали квіти до надгробних плит невідомих воїнів.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан