Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Костянтин Бриль: «Влада регіону розуміє свої соціальні зобов’язання і завершує вже розпочаті проекти замість створення нових довгобудів»

31 серпня 2016 - 09:55

Про це заявив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль під час робочої зустрічі з представниками підрядної організації, що реалізує проект газифікації Приазовського району. Також до обговорень приєднались народний депутат України Сергій Валентиров, представники місцевої влади та керівники профільних Департаментів облдержадміністрації.

Головна мета зустрічі - підписання додаткових угод, що гарантують відсутність зростання кошторисної вартості проекту та узгодження основних фінансових умов початку будівництва. За результатами обговорень підрядна організація пішла на поступки та відмовилась від виставлених штрафних санкцій, що складають близько 5 мільйонів гривень.

Як наголосив Костянтин Бриль, більшість рішень, що були прийняті та задекларовані, можна назвати своєрідними зобов’язаннями, які влада бере на себе перед населенням.

- Ми завершуємо ті проекти, які були розпочаті кілька років тому. Тоді чимало людей оформили кредити, аби збудувати по селу розводку та придбати котельне обладнання. Проте вони так і не отримали обіцяного їм блакитного палива. Тож нині влада регіону розуміє свої соціальні зобов’язання і завершує вже розпочаті проекти замість створення нових довгобудів. І це стосується не лише Приазовського району. Адже за результатами перевиконання бюджету за підсумками 9 місяців, газ можуть отримати мешканці Якимівки, Веселого, Михайлівки, Токмака тощо,  - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Адаптивний клуб «Нестримні»: безоплатні тренування з настільного тенісу для ветеранів та членів їхніх сімей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 574 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1199-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: в центрі уваги – актуальні питання податкового аудиту

«Діалог влади та бізнесу»: в центрі уваги – актуальні питання податкового аудиту

Тренування, спортивні змагання та створення ветеранських команд: проєкт з розвитку ветеранського спорту набирає обертів

Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії

Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії

«ВідНОВА:UA» – 2025: відкрито реєстрацію на молодіжні обміни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.06.2025