Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Поточні та заплановані заходи

«ГРАЄМО ЗА УКРАЇНУ РАЗОМ!»

31 березня 2017 - 12:49

Під таким гаслом щорічно  КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради  за підтримки обласної асоціації футзалу проводить обласний турнір  з футзалу серед юнаків по трьом віковим групам.

У спортивному комплексі ДЮСШ №3 м. Мелітополь були розіграні медалі серед юнаків 2006-2007 рр.н.  На фінал прибули 8 команд: «Аріс» та «Спартак» з м. Мелітополь, «Таврія» Василівка, «Мегаполіс» Запоріжжя, ДЮСШ К-Дніпровська, «Дизеліст» Токмак, ДЮСШ Пологи та «Темп» Енергодар.

За підсумками змагань третє місце виборола василівська «Таврія» - вихованці тренера Андрія Мицика. У фінальному двобою зустрілися «Спартак» і «Темп». Основний час гри не визначив переможця. При виконанні 6-метрових штрафних ударів, вдача була на стороні енергодарівських юнаків ( тренер Денис Шопов), які перемогли з рахунком 3:2. Срібні нагороди отримали вихованці Михайла Чалого.

Кращим гравцем  турніру був признаний воротар команди ДЮСШ

К-Дніпровська Микита Курочка, який отримав приз від директора КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради Олега Рибченка.

Переможці та призери змагань отримали кубки,  медалі та грамоти обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».

Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ» відкриє двері для відвідувачів

Допомога армії, безпека та комфорт наших людей – незмінні пріоритети голови ЗОДА Івана Федорова

Великдень-2024: онлайн-трансляція богослужінь

«Антилопи» з Вільнянська здобули перемогу на обласних фінальних іграх «Пліч-о-пліч»

Понад 50 дітей Запорізької області стали новими учасниками патріотичного руху «Байда»

Запорізька обласна державна адміністрація та CIVIC обʼєднали зусилля для захисту цивільного населення