"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізьку область відзначено як приклад в об’єднанні територіальних громад

22 червня 2017 - 09:48

Підсумки об’єднання громад у кожній області підбили учасники  координаційної зустрічі  «Реформа місцевого самоврядування і децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи», які відбулася під головуванням Віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка та першого заступника Міністра регіонального розвитку В'ячеслава Негоди.

Досвід Запорізької області представили заступник голови-керівник апарату  облдержадміністрації Зінаїда Бойко та директор Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свистун.

На заході було презентовано рейтинг за формуванням об’єднаних територіальних громад, де  Запорізька область увійшла до числа   лідерів та посіла в загальному рейтингу четверте місце.

Злагоджену роботу в Запорізькій області відзначив В’ячеслав Негода. Урядовець підкреслив, що на сьогодні в області склалася міцна єдина команда, яка якісно й активно реалізує ключову реформу в державі.
За його словами, сьогодні можна виділити кількох керівників облдержадміністрацій, у роботі яких децентралізація стала ключовим напрямком діяльності. Запорізький очільник Костянтин Бриль посідає почесне місце в цьому списку.
Представникам з усієї країни було презентовано позитивний досвід реформи регіонів-лідерів:  Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської та Харківської областей.

Під час заходу були озвучені ключові досягнення Запорізького регіону. Зокрема, в області наразі об’єднано 28 громад із 61, передбаченої перспективним планом. ОТГ  уже покривають 42% площі регіону та охоплюють 39,2% населення (без урахування міст обласного підпорядкування).
- Зберігається  позитивна динаміка об’єднання у кожному звітному році. Успішним досягненням можна  відзначити високий рівень спроможності громад. Громади, що об’єдналася в 2015 році,  знаходяться серед лідерів рейтингів громад країни. Запорізькі громади також мають успішний досвід співпраці з міжнародними партнерами, - відзначила Зінаїда Бойко.

Після доповіді В’ячеслав Негода відзначив команду Запорізької області та акцентував увагу на тому, що регіон нині є прикладом для інших областей.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 2 623 882 підтверджені випадки COVID-19

Запорізьку область переведено до “червоної” зони епіднебезпеки

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 2 610 899 підтверджених випадків COVID-19

Володимир Зеленський у Запоріжжі зустрівся з послами країн G7 - говорили про мирне врегулювання конфлікту на Донбасі

У Запоріжжі військові підрозділи з усієї України отримали знамена та почесні звання особисто від Президента Володимира Зеленського

Півтори сотні курсантів військових ліцеїв склали клятву на Хортиці, в присутності Президента України

Президент Володимир Зеленський на Хортиці розпочав урочисті заходи до Дня захисників та захисниць України

В День захисників і захисниць України в Запорізькій області відбулися численні заходи з нагоди свята

15 жовтня – День «білої тростини»

У Запоріжжі відзначають день визволення міста