Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Через захворювання на ГРВІ у деяких школах та окремих класах призупинено навчання

2 лютого 2018 - 13:52

Через захворювання на ГРВІ у деяких школах та окремих класах призупинено навчання

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, при підвищенні рівня захворюваності у школах та в окремих класах проводяться точкові карантинні заходи, тимчасово призупиняються заняття.

За станом на сьогодні, 2 лютого, призупинено навчальний процес у 13 школах Запоріжжя та закрито на карантин три школи у Вільнянську, призупинено заняття у молодших класах у п’яти школах Енергодара, повністю припинено заняття у Михайлівському вищому професійному училищі.

За попередньою інформацією, очікується, що з 5 лютого у більшості навчальних закладів заняття будуть відновлені.

Питання  захворюваності на ГРВІ в освітніх закладах регіону знаходиться на особливому контролі.

Щоденний моніторинг ситуації із захворюваністю учнів триває.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1200-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 555 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Адаптивний клуб «Нестримні»: безоплатні тренування з настільного тенісу для ветеранів та членів їхніх сімей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 574 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1199-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: в центрі уваги – актуальні питання податкового аудиту

«Діалог влади та бізнесу»: в центрі уваги – актуальні питання податкового аудиту

Тренування, спортивні змагання та створення ветеранських команд: проєкт з розвитку ветеранського спорту набирає обертів

Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії

Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії