Новини

Обережно: від імені влади діють шахраї

19 квітня 2018 - 12:52

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль звернувся до представників влади на місцях, а також до всіх небайдужих запоріжців бути уважними та обережними.

Очільник регіону повідомив, що сьогодні вранці практично всі голови райдержадміністрацій отримали повідомлення з проханням збирати кошти.

- Сьогодні від мого імені надійшло кілька дзвінків та повідомлень з проханням «терміново збирати кошти на вибори». Наголошую: я ніколи не збирав грошей для такої мети! Це не армія і не волонтери. А просто чергова інтрига, яка буде опублікована в якості «гарячої» новини. Будьте обережні, звертайте увагу не тільки на фото, а й на номер, з якого вам приходять подібні прохання та дзвінки. Це просто ще один крок у провокації, інформаційна маніпуляція, яка готується під мітинги та має стати підґрунтям для чергової «зради». Оскільки інтригани не знайшли реального приводу для своїх провокацій, то намагаються створити їх штучно, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону також наголосив на необхідності впровадження кримінальної відповідальності за наклеп та використання чужого імені  на законодавчому рівні.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також