Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Костянтин Бриль: “Олег Золотоноша має лишитись в Запоріжжі”

21 квітня 2018 - 17:40

Голова облдержадміністрації висловив підтримку на адресу керівника ГУ Нацполіції Олега Золотоноші.

- Хочу висловити особисту думку, як офіцер та людина, що розуміється на певних нюансах правоохоронної діяльності. Нині Запорізька область просто потерпає від пліток та інтриг. І найгірше те, що певні “розумники” намагаються розхитати ситуацію, не гребуючи брудними коштами та проплаченими статтями, - наголосив голова облдержадміністрації.

Як наголосив Костянтин Бриль, саме завдяки очільнику Нацполіції, представники кримінального світу зрозуміли, що регіон не буде для них зручною здобиччю.

- Крім того, чудово розумію, що зміна керівництва нацполіції призведе до дестабілізації в Запорізькому краї просто зараз. Адже новій людині знадобиться час, аби призвичаїтись та зрозуміти: хто є хто на місці. Звичайно, я не можу давати порад керівництву Нацполіції національного рівня. Та все ж маю надію, що нас почують: Олег Золотоноша має лишитись в Запоріжжі, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Молодь прифронтових регіонів об’єднується заради спільних дій: у Запоріжжі відбувся Форум молодіжних рад

В Олександрівському районі Запоріжжя завершують відновлення пошкоджених будинків

Протягом наступної доби в Запоріжжі може відчуватися неприємний запах. Причина – несприятливі погодні умови

Допомога в розміщенні евакуйованих людей та організації шкільного харчування: Всесвітня продовольча програма ООН продовжує підтримувати Запорізьку область

Підготовка до нового навчального року в розпалі: чого очікувати учасникам освітнього процесу

Впродовж доби окупанти завдали 723 удари по 12 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1260-го дня війни

«200 балів – не випадковість»: у Запоріжжі вручили сертифікати учням, які успішно склали національний мультипредметний тест

«Краще бути готовими»: у Запоріжжі проводять інтенсивні курси виживання та оборони для цивільних

«Він загинув, щоб ми жили»: у Запоріжжі відкрили меморіальну дошку на честь полеглого Мирослава Афоніна

Половина шляху пройдена: триває відновлення зруйнованого ворогом будинку по вул. Запорізька, 2-А

Третя хвиля проєкту «Пліч-о-пліч»: Комиш-Зорянська громада зміцнює партнерські зв’язк