"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запоріжцям повернули майже 10 млн грн заборгованості по заробітній платі

11 травня 2018 - 12:43

Відбулося чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області.

Начальник ГТУ юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов повідомив, що Запорізьку область було віднесено до середніх за показниками стягнення заборгованості із заробітної плати.

- Нам є до чого прагнути, у зв’язку з чим  маємо активізувати зусилля на покращення показників щодо погашення заборгованості. Співпраця органів державної виконавчої служби із Запорізькою обласною радою профспілок та Головним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області вже дає  перші результати, тому необхідно активізувати спільну роботу, - підкреслив Сергій Васильцов. 

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби в Запорізькій області  Ілля Лактін  повідомив, що Міністерство юстиції продовжує активну роботу  щодо ліквідації заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Так, у квітні органами державної виконавчої служби Запорізької області було стягнуто 9 409 634 грн. заборгованості.

Під час засідання штабу також було заслухано начальників територіальних органів державної виконавчої служби  у Запорізькій області щодо показників роботи підпорядкованих органів та стану виконання рішень судів про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також