Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Завдяки виявленню сільгоспвиробників-одноосібників місцеві бюджети області додатково отримають понад 40 млн. грн.

14 червня 2018 - 08:48

У  рамках заходу «Врожай», ініційованого головою облдержадміністрації Костянтином Брилем, співробітниками фіскальної служби спільно з органами місцевого самоврядування відпрацювано інформацію щодо осіб, які володіють земельними ділянками площею понад 2 гектари та вирощують на ній сільськогосподарську продукцію, доходи від продажу якої підлягають оподаткуванню.

За інформацією Головного управління ДФС у Запорізькій області, за результатами проведеної роз'яснювальної роботи понад 34 тисячі запорізьких сільгоспвиробників добровільно відзвітували про отримані доходи. Це майже на 300 одноосібників більше, ніж у 2017 році. Вони задекларували доходи на загальну суму  понад 243 мільйони гривень, що на 34,6 мільйона більше, ніж у аналогічному періоді 2017 року.

Із прибутків від продажу агропродукції до місцевих бюджетів нараховано 44,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з минулим роком зростання склало 17,2 % або 6,5 мільйона гривень.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Ви не лише забезпечуєте правопорядок, а й виконуєте бойові завдання та захищаєте небо над Запоріжжям», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 662 удари по 35 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1491-го дня війни

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Наставництво – твій досвід у дії»

Чемпіон, науковець, наставник: Запоріжжя привітало гандболіста Сергія Кушнірюка з ювілеєм та річницею його олімпійської перемоги

Діти мають право на правничу допомогу

Служити і захищати: у Запоріжжі відзначили поліцейських області державними нагородами

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 860 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1490-го дня війни

Так! Ми можемо подолати туберкульоз. Лідерство – за державою, сила – в громадах