Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Держава компенсує 80% витратних матеріалів підприємствам галузі садівництва

25 липня 2018 - 08:48

Серед напрямків державної підтримки аграрного сектору на поточний рік окрема увага зосереджена на розвитку садівництва та виноградарства. Так, для аграріїв діє бюджетна програма «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів,  виноградників та ягідників і нагляд за ними», якою передбачено компенсацію витрат на садівний матеріал у розмірі 72087,4 тисячі гривень.

Щорічно в рамках цієї програми держава компенсуватиме сільгоспвиробникам до 80% вартості саджанців та плодово-ягідних культур, винограду та хмелю. Це найбільш капіталоємна складова інвестпроекту, на яку припадає до половини всіх витрат.

Зокрема, компенсацію за придбання садівного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю отримають 56 підприємств із 18 областей України. Нові насадження зерняткових, кісточкових, ягідних, горіхоплідних культур та виноградиків закладено на  1255 га.

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, серед претендентів на державну підтримку за програмою є п’ять підприємств Запорізької області, що ведуть свою господарську діяльність у галузі садівництва. Це господарства з Бердянського, Василівського, Веселівського та Мелітопольського районів.

Кошти державної фінансової підтримки надійдуть на банківський рахунок після оприлюднення відповідного наказу Мінагрополітики.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.02.2026

На випадок блекауту: поради від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Контракт 18-24: мета – висока, винагорода – гідна

Нові горизонти на Easy: ресурс для розвитку молоді

Упродовж доби окупанти завдали 577 ударів по 30 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1444-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1443-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 39 населених пунктах.

Греко-римська боротьба та тхеквандо: здобутки запорізьких спортсменів на всеукраїнській та міжнародній арені

Крафтярі об’єднуються: у Запоріжжі стартувала серія зустрічей майстрів і виробників

Доступність соціальних послуг: корисна інформація для ВПО