Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі фінішував патріотичний «Мотопробіг єдності – 2018»

30 липня 2018 - 09:28

Минулих вихідних у нашому місті урочисто фінішував другий мотопробіг єдності – 2018.  Його учасники стартували 23 липня в Ужгороді та проїхали через всю країну з державними прапорами України та національним прапором кримськотатарського народу.  Вони відвідали Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Київ, Полтаву, Дніпро. Байкери також побували у наших захисників поблизу Маріуполя, проїхали Бердянськ та Мелітополь, розгорнули на Чонгарі синьо-жовтий прапор з назвами всіх мотоклубів України.

У Запоріжжі на Майдані Героїв понад 60 учасників мотопробігу зустріла керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

- Дуже символічно, що ваша патріотична акція фінішує на світле свято 1030-річчя  Хрещення Київської Русі. У ці дні ми сповнені найсвітліших почуттів, щирої любові до України, бажання, щоб Бог дарував сил нашим захисникам та на нашу землю скоріше повернувся мир, - зазначила посадовець, а також вручила байкерам прапор Запорізької області й оберіг.

Керівник запорізького етапу мотопробігу Віталій Похилько наголосив, що своїм особистим прикладом активісти байкерського руху доводять усьому світові, що Україна й українці єдині, а всі разом ми продовжуємо боротися за цілісність нашої держави.

На завершення байкери з усієї України за сприяння мецената, депутата обласної ради Юрія Ружина відвідали кінний театр «Запорозькі козаки» на о. Хортиця, де подивилися захоплюючу виставу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1200-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 555 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Адаптивний клуб «Нестримні»: безоплатні тренування з настільного тенісу для ветеранів та членів їхніх сімей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 574 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1199-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: в центрі уваги – актуальні питання податкового аудиту

«Діалог влади та бізнесу»: в центрі уваги – актуальні питання податкового аудиту

Тренування, спортивні змагання та створення ветеранських команд: проєкт з розвитку ветеранського спорту набирає обертів

Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії

Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії